153 Lokhorst, J., landbouwer, Lageweg 7 Loman, P. J. Luit. Huzaren, Pieter Bothstraat 2 Loman, J. A. J., restaurateur, Langestraat 51 Loman, W., koetsier Flierbeekstraat 10 Loman, M.. timmerman Hoogeweg 15 Loo, Q. A. van, broodbakker, Kampstraat 88 Loo W. van bankwerker H. S. M., Stellingwerfstraat 78 Looman, wed G. J., Soesterweg 169' Loon, F. v., ketelmaker H. S. M., Westerstraat 55 Loon, F, van der, Soesterweg 206 Loon, mej. J. van, godsdienstonderwijzeres, Utrechtschew. 103 Loosdrecht, A. van de, koopman, Kl. Gasthuislaan 14 Loot, J. J., volontair boekhandel, Langestraat 65 Loot, M. C., chef boekdrukker, Havik 17 Looijmans, mej. E., naaister, Heiligenbergweg 50 Looze, J. L. de, in torenuurwerken, Jacob v. Campenlaan 7 Lorijn, C., borstelmaker, 't Zand 11 Lorijn, L., muzikant cav., Bisschopsweg 14 Los, J., Schimmelpenninckkade 15 Los, G. M., chef boekhandel, Arnhemscheweg 26 Los, C., Muurhuizen 90' Los, H bloemist, Heiligenbergweg 30 Los, W., kleermaker, Westsingel 20 Los, H., beurtschipper aan boord, Groote Koppel Los, C., wasch- en strijkinrichting, Muurhuizen 90 Lottum, G. W. v., sigarenmaker, Monnikenpad 10 Louman, A. Ph., kap. inf., Paulus Buijslaan 5 Louverens, F. M., sjouwer H.S M„ Arnhemsche Poortwal 14 Louwen, J., winkelier Kampstraat 8 Lover, K., arbeider, Bloemendalschestraat 48 Loveren, D. van, timmerman, Achter de Pothkamp 9 Lubbenga, L. telegraafwerker, Woestijgerweg 23 Luberti, W. C. onderwijzer, 't Zand 20 Luigjes, wed. E., Woestijgerweg 33 Luigjes E schilder, Groote Gasthuislaan 9 Luit, wed. H. van, Arnhemsche Poortwal 35 Lulofs, dr. P. K. Drossaart, leeraar H. B. S. en gymnasium, Kleine Nachtegaalsteeg 1 Lunteren, A. van, timmerman Aldegondestraat 44 -Lunteren G. G. van, ploegbaas H. S. M., Appelweg 3 Lusink G.. commies H. S. M. Puntenburgerlaan 44 LuijckScott, wed. K. J., Van Campenlaan 9 Luijcx G. A. in lingeries. Langestraat 49 Luijcx. L. J., modeartikelen, Langestraat 49 Luijcx, mej. W., in lingeries, Utrechtschestraat 4)g( K* -3 GLORIA VULKACHELS met Kanaalsysteem-bekleeding, zijn sierlijk, zuinig brandend (ook met cokes), ventileerend, en billijk in prijs Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 163