155 Manen, A. van, sigarenmaker, Woestijgerweg 53 Manen, tnej. L. A. van, naaister, Heiligenbergweg 12 Manen, J. Th. van, koperslager, Lavendelstraat 8 Manen, J. Th. van, koperslager, Krommestraat 16 Manen, wed. E. van, Achter de Pothkamp 21 Manen, wed. A. van, Achter de Pothkamp 31 Manen, H. van, concierge en bode Gemeenteh., Westsingel 7 Manheim, J. Azn., brood- en banketbakker, Krommestr. 34 Mannee, C., schilder, Achter Luiaard 39 Mannee, wed. A., in beschuit, Achter Luiaard 33 Mannee, mej. J. A., Kleine Spui 32/34 Mannee, M., schilder, Molenstraat 35 Mannee, Ph. A., Hellestraat 101 Manse, wed. J. C., Weltevreden 2 Manten, W., opperman, St. Jorisstraat 17 Mare, J. de, letterzetter, Kroontjesmolen 2 Marin, A. G., collecteur staatsloterij, Joh. v. Oldenbarneveldl. 30 Marinus, A., stalknecht, Muurhuizen 12 Marinus, H. A., kantoorbediende, Schimmelpenninckkade 5 Marinus, K., werkman, St. Jorisstraat 58 Mark, C., korporaal hoefsmid, Ruiterstraat 17 Mark, C. J., olieslager, Arnhemsche Poortwal 25 A mersfoortsch Dagblad is bekend om de mooi feuille- De Eemlander tons en voortreffelijke verslagen. unschelaan 1 Mark, mej. C. M. van der, Blankenheimstraat 10 /en Mark, A., werkman, Groote Haag 59 J, a -Mark, Mr. R. P. v. d., advoc. en proc., Vlasakkerweg3£v^ -•Mark, P. van der, hypotheekbewaarderTBeEk^steinschelaan 1 Markenie, wed. G., Wolkerstraat 12 Markenie, Ph., opperman, Bolderstraat 11/13 Markus, R., werkman, Groote Koppel 21 Marrissing, W., Muurhuizen 35 Martens, H., bakker, Gaslaan 12 Martense, H., arbeider, Woestijgerweg 41 Martense, H., corveeer, Art. kazerne, Gr. Gasthuislaan 17 Martijn, H., loodgietersknecht, Aldegondestraat 4 Massa, G. H., in gedistilleerd, enz., Havik 8 Massa, wed. J. J., Kampstraat 1 Massa, W. J., schilder, Kampstraat 1 Massa, S. H., in gedistilleerd, Havik 8 Massing, G., grondwerker, Driest 32 Masson, K., loodgieter, Soesterweg 125 KRUMEICH's INMAAKPOTTEN met Metalen Deksels. Vaagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure: „Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in',

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 165