Amersfoortsch Dagblad 157 Menko, J., uitdrager, Kampstraat 17 Mensing, H., chef de bureau H. S. M., Berkenweg 6 Mensing, mej. C. E., onderwijzeres, Berkenweg 6 Mensing, mej. L. C. A., onderw. handwerken Berkenweg 6 Merkes, M., seinwerker N. C. S., Soesterweg 123 Merkestein, D., smid H. S. M., Westerstraat 13 Mertens, H., rijkswegwerker, Hessenstraat 23 Mertens, H., schoenmaker, Hoogeweg 34 Messinger, Jr. J. E., kellner, Vlasakkerweg 44a Meskes, B bleeker, Qroote Haag 6 Meteren, J. van, arbeider, Zogstraat 37 Methorst, H., werkman, Groote Koppel E 149 Methorst van Lutterveld, in effecten, Muurhuizen 15 Metske, Th., arbeider, Stellingwerfstraat 94 Metter, H., de, werkman, Stellingwerfstraat 18 Metz, P., bezembinder, Bolderstraat 18 Metz, W., bezembinder, Achter de Kamp 48 Metz, Ph., chocoladebewerker, Leusderweg 60 Metz, H., gep. spoorbeambte, Bisschopsweg 73 Abonneert U op het De Eemlander. Bureau: Utrechtschestraat No. 1 Telefoon Interc. No. 66 Meuleman, M., timmerman, Veldstraat 5 Meulenbelt, H., fabr. in verduurz. groenten, Arnh. Poortwal 10 Meulen, C., van der, gep. off. van adm., H. v. Viandenstr. 31 Meulen, J. C. van der, kunstschilder, Borstraat 7 Meulen, K. IJ. van der, kunstschilder, Borstraat 7 Meursing, H., directeur Phoenixbrouwerij, Brouwerstraat 23 .--Meursing, W. H., directeur mach. broodfab., Smalle pad 6 Meuser, G. J., Langestraat 10 Meeuwese, Th. C., reiziger, Krommestraat 12a Meij, wed. C. G. de, Weverssingel 38 Meij, mej. C. J. de, naaister, Weverssingel 38 Meij, mej. M. A. C. de, Weverssingel 38 Meijer, L., Westerstraat 71 Meijer, wed., werkster, Nicasiusdwarsstraat 2 Meijer, R., adj. ond. kwartiermeester, Schimmelp. straat 1 Meijer, R., machinist, Oude Dievenweg 5 Meijer, F., slager, Achter 't Oude Stadhuis 6 Meijer, wed. T., Havik 36 GLORIA VULKACHELS met Kanaalsysteem-bekleeding, zijn sierlijk, zuinig brandend (ook met cokes), ventileerend, en billijk in prijs. Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 167