162 Nes, J. J. van, timmerman, Kruiskamp 77 Nes, Q. van, timmerman, Schimmelpenninckstraat 47 Nes, J. S. van, bakker, Hot 30 Net, D. van 't in groenten. Laaglandscheweg 24 Net, A. van 't, Hoogeweg 47 Net, D. van 't landbouwer, Hoogeweg 33 Neven, E. H., (M. 0. N.), gep. adj. ond., Puntenburgerl. 10a Nickel, mej. G., naaister, Vlasakkerweg 32 Nie J. E. van, koper- en bliksl., loodgieter, Utrechtschestr. 18 Niekerk. J. van, wever, Heiligenbergweg 36 Niekerk, A. van, arbeider, Bolderstraat 1 Nielander, H. J., rijksklerk ter insp. dir. bel., Schimmelpen- ninckkade 3 Nierkes, J. A., draaier H. S. M., Withoosstraat 10 Nierop, P., leeraar ambachtsschool, Schimmelpenninckkade 8 Nierstrasz, V. E., 2e luit. inf., Hendrik van Viandenstraat 36 Niesen, wed. C. A. pensionhoudster, Pieter Bothstraat 6 Nieuborg, G„ zadelmaker H. S. M., Borstraat 3 Amersfoortsch Dagblad kost slechts een gulden per 3 De Eemlander maanden; m. gratis verzekering ___ej~emlandei^tegen ongelukken 10 cts. p. w. L Nieuborg, G. J. J., tuinman, Bolleweg 1 -C^i'O^su^ Nieuborg, A. W., tuinman, Bolleweg 1 Nieuwborg, N. J., melboer-tuinder, Kleine Koppel 17 Nieuwenburg, Gbakker, Arnhemscheweg 74 Nieuwendijk, Th. H. J., grossier, Heiligenbergweg 27 Nieuwendijk, H. A., reiziger, Hof 21a Nieuwenhuis, H. W., wachtm. le kl. art., Ruiterstraat 19 Nieuwenhuis, C., wachtm. le kl. art., Kazerne ber. wapens. Nieuwenhuizen, C. van, metselaar, Achter Luiaard 8 Nieuwenhuizen, G. van, bakker, Laaglandscheweg 3 Nieuwenhuizen, G. van arbeider, St. Jorisstraat 31 Nieuwenhuizen, J. L., graanhandelaar, Laaglandscheweg 3 Niewenhuizen, G. v., machinist, Stellingwerfstraat 90 Nieuwenhuizen, A. van, ploegbaas N. C. S., Barchman Wuy- tierslaan 4 Nieuwenhuizen, C. van, rangeerder, Soesterweg 77 Nieuwenhuizen, wed. H. van, Hellestraat 95 Nieuwenhuizen, wed. C. van, Koningstraat 46 Nieuwenhuizen, wed. C. van, Hoogeweg 37 Nieuwenhuizen, J. H. v., Gasthuislaan 26 Nieuwkerk, wed. W. J. van, Lange Beekstraat 14 Nieuwkerk, A. H. van, meubelmaker, Lange Beekstraat 14 Nieuwkerk, G. van, in petroleum, Bloemendaischestraat 83 Nieuwkerk, H. A. van, koster Ger. kerk, Zuidsingel 34

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 172