Amersfoortsch Dagblad 173 Raven, mej. M. van, Langegracht 29a Raven, mej. N. H. van, Langegracht 29a __^"Ravesloot, B., tuinman, Bisschopsweg 81 Ravesloot, L., onderwijzer, Krommestraat 39 Raijmakers, mej. M. A., filiaalhoudster, Langestraat 54 Raijmakers, mej. G. J. C., filiaalhoudster, Langestraat 54 Rector, J. C., kantoorknecht posterijen, Nicasiusdwarsstr. 4 Ree, B. van, wagenmaker, Hoogeweg 88 Reede, J. H. van le luit. art., Joh. van Oldenbarneveldl. 46 Reede, W. F. de, majoor inf., Bergstraat 10 Reeders, wed. A. P. F., gem. vroedvr., Krankeledenstraat 18 Reems, M. D., schilder, Langestraat 78 Reems, H. J., melkslijter, Lieve Vrouwestraat 24-26 Regnerij, J., typograaf. Langegracht 12 Regtien, C.. slager, Achter 't Oude Stadhuis 8 Regtien, J., slager, Achter 't Oude Stadhuis 8 Reichman, H. hotelhouder Koninginnelaan 1 Reigersberg Versluijs, Jhr. S. M. van, Koninginnelaan 2 Reiman Jr., J. D., accountant, Prinses Marielaan 2 Abonneert U op het De Eemlander. Bureau: Utrechtschestraat No. 1 Telefoon Interc. No. 66 'Reinboud, J. M., kleermaker en aanspreker, Nieuwstraat 14 Reinders. J., handwever, Westsingel 14 Reinders. A., arbeider H. S. M., Soesterweg 204 Reinders, A., arbeider H S. M Nicasiusstraat 16 Renaud, J. E., leeraar in pianospel, Vlasakkerweg 46a Renes, A., schildersknecht, Gaslaan 5 Renes, G., arbeider, Hellestraat 85 Renes, A., timmerman, Krommestraat 36 Renes, J., grondwerker, Woestijgerweg 5 Renes, G., arbeider, Grooote Spui 27 Renes, mej. A, Kleine Koppel 16 Renes, P., stratenmaker, Vijverstraat 34 Renes, FL, metselaar. Groote Gasthuislaan 25 Renes, J., rangeerder, Oude Soesterweg 7 Renes, wed. J., Eemstraat 15 Renes, C., kantoorbediende, Puntenburgerlaan 39 Renes, J., kellner en aanspreker, Muurhuizen 73 Renes, J., kleermaker, Aldegondestraat 52 GLORIA VULKACHELS met Kanaalsysteem-bekleeding, zijn sierlijk, zuinig brandend (ook met cokes), ventileerend, en billijk in prijs Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 183