QY Ruitenberg, C., metselaar, Westsingel 2 Ruitenberg, D.. bakker, Kortegracht 23 Ruitenberg, L, makelaar, timmerman Weverssingel 11 Ruitenberg, E., Blankenheimstraat 17 Rnitenherg, F. bouwkundigge, SchimmeM^traat 68 -Ruitenberg, W., Vijverstraat 1 -Y^(XknJ(L I P Ruitenberg, G., in kruidenierswaren, Langegracht 18 Ruitenberg, wed. M., Bisschopsweg 97 Ruitenberg, W:, schilder. Weverssingel 18 Ruiter, W. de, Achter de Pothkamp 43 Ruiter, E. J. de. scnoenmaker, Achter Luiaard 26 Ruiter, mej. E., Zuidsingel 52 Ruiter, E. de, arbeider, Wolkerstreat 21 Ruiter, R. de, broodventer, Aldegonaestr. 72 Ruiter, G. de, broodventer, Arnh. Poortwal 15 Ruiter, W. de arbeider, Wolkerstaat 45 Ruiter, C. de, korp. zadelmaker, Havik 6 Russer, A. S., gep. kapt. inf., Stionsstraat 35a Ruizendaal, E., Koningstraat 139 Ruizendaal, P., Groote Nachtegaalstr. 8 Ruizendaal, E.. depot ouder, Aldegondestraat 5 Ruller, E. van, boekhouder, Arnh. weg 4a Ruller. H. van handelreiziger Westsingel 39a Ruller, wed. F. van Arnh. weg 4a Rupp, wed. J. C. C., Schimmelp straat 32 Rupprecht, F. A. von, Aldegondestraat 95 Rutten, J. A., sergt.-tamboer 2e Kazernestr. 16 Rutten. coiffeur Kleine Spui 3 Ruijs, H. J. sergt-majoor 3e Kazernestraat 1 Ruijs, J., bakker Utr. weg 36 Ruijs, D., in tabak L. Bergstr. 14 Ruijven. Mej. A. M. van Kampstrdat 60 Ruijven, B. A. van in ijzerwaren Langestraat 41 Ruijven, R. J. van in ijzerwaren. Langestraat 41 Ruijvende Haan wed. P. J. F. v. Arnh. weg 44 Rijk, H. W. de, wachtmeester Huz., Kazerne Bereden wapens Rijke C. de., stalbaas Kleine Koppel 31 Rijkmans J bediende boekhandel Schimmelp. straat 52 Rijkeboer J. sigarenmaker Bisschopsweg 34 •Rijkens R. G, [R.H.M.P.] wethouder, Utrechtscheweg 69 -> Rijn, E., poelier. Achter Heilige Geest 5 A '?S Rijn C in groenten Leusderweg 11 t Rijn E. poelier. Achter Heilige Geest Rijn, C in groenten, Leusderweg 11 Rijn, mej. J. M. van, Nieuwe weg 3 GLORIA VULKACHELS met Kanaalsysteem-bekleeding, zijn sierlijk, zuinig brandend (ook met cokes), ventileerend, en billijk in prijs Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 187