179 Schaik, P. van, machinist H. S. M., Soesterweg 70 Schaik, mej. J. F. J., onderwijzeres, Zuidsingel 72 Schaik, W. van, architect, Zuidsingel 72 Schalwijk, G. C. van, werkman, Soesterweg 287 Schallenberg, N. J. luit. adj. inf., Langestraat 22 Scharp, H. F., luit. inf., Wilhelminastraat 23 Scharwachter, P. A., zager H. S. M., Withoosstraat 1 Schaijk, H. J. van, letterzetter, Stellingwerfstraat 36 Scheer, P. A. van der, ontvanger der registratie en Domei- nen, Paulus Buyslaan 14 Scheerder, C., gasfitter, Achter Luiaard 24 Scheerder, H. hoofdgeleider H. S. M.. Leusderweg 62 Scheerder, H., vischventer, Bloemendalschestraat 25 Scheerder, wed. N., Bloemendalschestraat 25 Scheerder, G., koopman, Soesterweg 295 Scheerder, C. L., leerling-machinist H.S.M., Leusderweg 62 Scheeren, W. N. H., opperw. cav., Ruiterstraat 14 Scheffer, wed. Dr. 1. C. Th., Utrechtscheweg 87 Scheffer, H. J., kapt. kwartierm., Utrechtscheweg 76 Scheggert, A. ter, koopman, Monnikenpad 30 Scheidler, J. F. C., smid H. S. M., Bisschopsweg 17 Schellinger, S. W., ambt. H.S.M Schimmelpenninckstr. 46 Schellinger, G. C., ambt. H.S.M.Schimmelpenninckstr. 58 Scheltema de Heere, I., Langestraat 83a Schendelen, J. van, werkman, Molenstraat 7 Schenny, F., timmerman, Hoogeweg 19 Scherpenhuijzen, H. D., luit.-adj. inf., Beekesteinschelaan 24 Scherpenzeel, C. H. van, Regentesselaan 1 Scheuer, J. B, effectenhandelaar, Langestraat 78 Scheuter, H. J., bakkersbediende, Arnhemscheweg 102 Schidon, Z. W., schoenmaker, Pieter Pijperstraat 19 Schiefelt, A., koopman, Bolderstraat 24 Schieke, mej. G. L. B., Johan van Oldenbarneveldlaan 3 Schieke, mej. F. L.. Johan van Oldenbarneveldlaan 3 Schieveld, J arbeider, Monnikenpad 33 Schilderinge mej. E. zuster Kinderzorg, Arnhemscheweg 55 Schilderman. S.. le luit. art., Bergstraat 41 Schillings, A. J. M. H., leeraar H. B. S.. Muurhuizen 3 Schimmel wed. W. Bloemendalschestraat 72 Schimmel, A., koopman, Gaslaan 28 Schimmel, A. H., le luit. veld art., Utrechtscheweg 591 Schimmel, G., klompenmaker, Vijverstraat 19 Schimmel, W., overwegwachter H.S.M., Liendertschew. 18 Schimmel, mej. Marg.. Bloemendalsche straat 4 Schimmel. mej. M., Bloemendalschestraat 4 KRUMEICH's 1NMAAKPOTTEN met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure„Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 189