D. J. SMITS AMERSFOORT Behangerij, Stoffeerderij Meubileering Tapijten - Linoleum - Gordijnen 185 Smits, P. A., kapt. kwartierm. 4e Brigade, Arnhemschew, 25 Smits, D. J. behanger en stoffeerder, Arnhemschestraat 20 ARNHEMSCHESTRAAT 18-20 TELEFOON 229 Smits, J., koopman, St. Jorisstraat 46 Smolders P. W. P. M., agent Phoenixbr., Stoovestraat 5 Smolders—van Osch wed.'P. P .F., hotelhoudster, Kortegr. 19 Smulders, D. C., gep. mil.. Lange Beekstraat 26 Smulders mej. M., Nieuweweg 3 Snabel, A. A., broodbakker. Withoosstraat 12 Snee, H. v. d., wagenmaker H S. M Westerstraat 7 Snel, Dr J. J., offficier van gezondheid, Utrechtscheweg 86 Snellink H tuinman Pieter Pijperstraat 20 Snitker, W. opz machinist H S. M. Brouwerstraat 10 Snoek, J., slagersknecht, Stellingwerfstraat 1 Snoek, E. luit. inf. Schimmelpenninckstraat 9 Snoek, wed. H. L., Weverssingel 31 Snoeren, firma Alph., in schoenen en laarzen, Langestr. 10a Snoo, G. de, winkelier, Teutstraat 75 Snouck, J. C., gymnastiekleeraar, Beukenlaan 4 Snijders, A., Aldegondestraat 97 Snijders, wed. A., St. Jorisstraat 4 Snijders, H G., letterzetter, Bisschopsweg 93 Snijders, J., schoenmakers, Koningstraat 29 Snijders, D., stratenmaker, Hessenstraat 21 Snijders, H. arbeider, Kleine Nachtegaalsteeg 35 Snijders, W. schilder, Valkestraat 15 Snijders, B., agent van politie Teutstraat 61 Snijders, G., wever, Groote Haag 13 Snijders, G., werkman Wolkerstraat 3 Snijders, H., wever, Groote Haag 8 GLORIA VULKACHELS met Kanaalsysteem-bekleeding, zijn sierlijk, zuinig brandend (ook met cokes), ventileerend, en billijk in prijs. Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 195