C. VAN TIL, Stationsstraat 13 COMPLEETE MEUBILEERINGEN. De men be! en worden in elken stijl en houtsoort op eigen werkplaats ver- vaardigd - - Verhuizingen van en naar alle plaatsen onder garantie. 191 Thiel, J. M., leeraar H. B. S., Schimmelpenninckstraat 28 Theding v. Berkhout, Jhr. J., 2e luit. huzaren, Berkenweg 20 Theijssen, M.. wachtm. 4e mitrailleur afd., Ruiterstr. 2 Thien, J. J. directeur Eembode. Langegracht 13 Thiery, H. H., smid H. S. M., Utrechtscheweg 19 Thiery, mej. J. E., Soesterweg 11 Thomassen, Th. smid H. S. M.. Appelweg 11 Thomassen A. arbeider, Laaglandscheweg 10 Thonhauser, H. J. W. wachtm. veld, art., Ruiterstraat 13 Thijssen, mej. A. F. M., overste St. Andriesstraat 15 Tiddens, Dr. P. G. directeur H. B. S., Prinses Marialaan 8 Tiemens, A., arbeider Breedesteeg 15 Tigchelaar, G.. Koningstraat 67 Tiggelaven. J., poelier, Liendertscheweg 4 Tikkel, H. B., Hooglandscheweg 8 Til, C. van, meubelmaker, Stationsstraat 13 Werkplaats UTRECHTSCHEWEG 38 Reparatie-lnrichting. Aanbevelend als boven. Tillemans wed L, Muurhuizen 8 Tillemans A F. A., broodventer Leusderweg 36 Timmer, W., stoker gasfabriek Monnikenpad 4$ Timmerman R., loopknecht, Lageweg 151 Timmerman, H., timmerman, Arnhemscheweg 80 Timmerman, G., landbouwer. Hoogeweg 104 -Timmerman, P knecht brouwerij Hoogeweg 56 Timmerman B. H., bakkersknecht Nicasiusdwarsstraat 14 ./Timmerman, K., bierbrouwer, Hoogeweg 102 Timmermans, M. in electr. artikelen, Krommestraat 25 Timmermans A. W.. schilder, Langegracht 26a Timmermans, L., metselaar. Soesterweg 305 KRUMEICH's 1NMAAKPOTTEN met Metalen Deksels. Vraagt uwen winkelier in Huishoudelijke Artikelen onze gratis brochure„Hoe maakt men het best Fruit en Groenten in".

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 201