209 Wolbeek, Ph. J. ter, rietwerker, Krommestraat 30 Wolf, A. H., smid H. S. M., Pieter Pijperstraat 8 Wolf, H. de, stoker H. S. M Soesterweg 218 Wolf. I. de, vleeschhouwer, Langestraat 13 Wolfenbuttel F., bakker en bierhuishouder, Borstraat 10 Wolff, W., Utrechtscheweg 63 Wolfson E. A., luit. inf., Vlasakkerweg 40a Wolfswinkel, E., timmerman, Stellingwerfstraat 59' Wolfswinkel, G., agent van politie, Weistraat 4 Wolfswinkel. G., in groenten, Heiligenbergweg 23 Wolfswinkel N., bediende begrafenissen Nicasiusstraat 8 Wolfswinkel, Nlandbouwer, Laaglandscheweg 35 Wolfswinkel, N., timmerman, Muurhuizen 3 Wolter Dros in verwarmingstoestellen. Korte Beekstraat 1 Wolter, mej. J. L., muziekonderwijzeres, Zuidsingel 39 Wolter, P. W timmerman Bisschopsweg 58 Wolterbeek P. S. R (0 0 N.), gep kapt. ter zee, P. Bothstr. 11 Wolters, mej. J. W., onderw. Ind. sch. Beekesteinschelaan 23 Wolters, G., werkman Molenstraat 11 Wolters, H.. bode, 't Zandgat 5 Worffel. A. H., bode van het Groene Kruis, Muurhuizen 59 Worffel, H., Utrechtscheweg 60 Worffel Ezn. H., Aldegondestraat 75 Wortman, F.J. L., colporteur v. d. Zending, Schimmelp.str. 25 Woudenberg, A., landbouwer, Hoogeweg 65 Woudenberg, W. van, gep. O.-I. milGroote Gasthuisl. 7 Woudenberg, J. N. van, kleermaker, Brouwerstraat 7 Woudenberg, mej. N., naaister Hooglandscheweg 2 Woudenberg, mej. W., naaister, Hooglandscheweg 2 Woudenberg, A. van, kantoorbediende, Lange Beekstraat 18 Woudenberg, J., olieslager, Hooglandscheweg 15 Woudenberg, wed. A. van, Bloemendalschestraat 87 Woudenberg, H. van, kruidenier, Bloemendalschestraat 62 ^Woudenberg, N. W. van, schoenmaker, Zuidsingel 2 Woudstra, W., gep. luit. kol. v. Administr. Blankenheimstr. 42 Wouters, H., landbouwer, Lageweg 25 Wouters, J. F., sergt.-maj. schrijver, Zuidsingel 13a Wouters, A., in brandstoffen, Zogstraat 6 Wouters, W., tapijtwever, Wolkerstraat 41 Wouterse, J., arbeider, Bolderstraat 15 Wunnik, P. J., letterzetter, Wilhelminastraat 15' Wurfbain, mevr. C. M. E., Kleine Nachtegaalsteeg 4 Wurpel, J. P., gep. rijkswerkman, Kruiskamp 49 Wurpel, J. T. W., schilder H. S. M., Westerstraat 65 Wiist, C. A. H. L., luit. inf., Regentesselaan 16 GLORIA VULKACHELS met Kanaalsysteem-bekleeding> zijn sierlijk, zuinig brandend (ook met cokes), ventileerend, en billijk in prijs Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 219