35 Conferentie H. Gregorius. J. A. Harriers. Pres. G. W. Scheffers, Secr. H. B. Fortmann, Vice-Pres. J G. A. Meeuwsen, Penningm. Conferentie H. Gerardus Majella. Joh. van Dijk, Pres. T. J. H. Sanders, Secr. H. H de Reuver, Vice-Pres H. Kroes, Penningm. Conferentie H. Martinus. A H. van Kalken, Pres. M. van Lingen, Secr. B. Brom, Vice-Pres H. B. Hehenkamp, Penningm. Vereeniging van de H. Catharina van Siena. Bestuur Mevr. A. M. G. van Dijk- Mej. M. Smeulders, Meeuwsen, Pres. Magazijnmeesteresse. Mej. L. Steyreiff, Vice-Pres. Mevr E. J. Bianchi-Thies. Mej J. M. de Bruijn, Secr. Penningm. Mevr. M. A. F. Brandsen Mevr Vermolen-Daamen. Overgoor, 2e Secr. Gesticht voor R. K. verlaten en onverzorgde kinderen. Onder beheer der zusters van Onze Lieve Vrouwe. Vereeniging tot opvoeding van halfverweesde, ver- waarloosde of verlaten kinderen in het huisgezin. Afdeeling Amersfoort. Bestuur. F M. van Veen, Ingenieur, H. v. Maanen, Oud-Instituteur. Voorz. Mevr. D. M. Meursing Mr. P. L Baudet, Advocaat en Kirchner Procureur, Secr-Penn. Mej. J. C. Menger, (Barneveldk Mevr. M. E Reijnders- A. N. J. van Rossem, Calkoen. Gem.-Ontvanger te Baarn. Mej. N. Boon-Hartsinck, A. P. Schroder, Notaris. Baarn. E. v. Vollenhoven, Koopman. J. van de Lijke, Architect. Maatschappij tot opvoeding van Weezen en andere minderjarigen in het huisgezin. „Zandbergen". Beschermvrouwe H. M. de Koningin-Moeder. Bestuur. Ds. J. D. van Calcar, VoorzitterBeverwijk A. J. Mendes da Costa, Onder-Voorzitter Amsterdam' Mr. J. Winkel, Jz., SecretarisUtrecht' Mej. G. A. A. Bouricius, Penningmeesteresse, 's Gravenhage'

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 45