67 Pakketpost. Maximumgewicht en afme- tingen der pakketten. De pakketten bestemd, om met de post te worden ver- zonden, mogen het gewicht van 5 kilogram niet te boven gaan, geen grooter inhoudsmaat dan 25 kubieke decimeter en langs geen der vlakken een grooter afmeting dan 100 centimeter hebben. Port der pakketten. Onverschillig den afstand, is bij vooruitbetaling een, door iniddel van frankeerzegels op de pakketten of op de hier nagenoemde adreskaarten te verantwoorden, port verschul- digd van 15 cent voor een pakket tot een gewicht van 1 kilogr. 20 boven 1 tot 3 kilogram _2o 3 5 Bij verzending aan een nader adres of bij terugzending aan den afzender is dit port opnieuw verschuldigd. Expresse bestelling. Expresse-bestelling van pakketten kan plaats hebben op denzelfden voet als de vorige stukken. Intercommunaal Telefoondienst. Publieke Spreek-cel in de Wachtkamer van het Postkan- toor en aan het Stedelijk Bureau (Utr. straat). Algem. Expeditie-Onderneming v. Gend Loos H. Colignon Cie. INCAS30-BUREAU. Kantoor: Langestraat No. 47; Directeur H. Bekking; geo- pend van 's morgens 8 tot 's avonds 9 uur. (Zondags gesloten). Aanbrengkantoren Langestraat bij de Varkensmarkt No 4 G. Boekenoogen en Utr. weg No, 51 bij Wed. Otto. Ambtenaren Th. C. Fijnenberg, Commies-Comptabel Ambt- E. de Graaf, le Klerk. C. Krause, 2e Klerk. Rechten ter Secretarie. Huwelijksvoltrekking buiten de dagen of uren voor huwelijken voor onvermogenden bestemd f 10. Idem in een lokaal van het raadhuis, in den regel niet bestemd voor huwelijksvoltrekking f 25. Huwelijksvoltrekking in een bijzonder huis, bijaldien eene der partijen een bewezen wettig beletsel heeft zich naar het raadhuis fe begeven f 10

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 77