68 Afschriit van stukkenvoor elke bladzijde van 27 regels (met 12 lettergrepen) Gedrukte stukken voor elke bladzijde octavoformaat f 0.025 en folioformaat Kiezerslijst Jaarverslag Catalogus van het Archief Gemeentebegrooting met memorie van toelichting, Gemeente-rekening en lijst van eigendommen Legalisatie van elke handteekening Verklaring van gegoedheid Certiticaat van oorsprong Attestatie de vita Bewijs van goed gedrag Duplicaat vaccinatiebewijs Plan tot uitbreiding der gemeente Voor eene teekening, aangevende op welke gronden een verbod van bouw of herbouw is gelegd, voor elk verbodj Elke nasporing in het bevolkingsregister t O.zo Bewijs van inschrijving van geboorte, huwelijk of overlijden u; Van de betaling van leges-gelden zijn vrijgesteld Attes tation de vita tot het ontvangen van pensioen of lijfrente, ten laste van het Rijk, de Provincie of de Gemeente, trouw- boekjes, bevelschr. tot betaling en stukken aan onvermo- genden. f 0.20 f 0.05 f 2.00 f 1.50 f 1 f 5.— f 0.25 f 0.25 f 0.25 f 0.25 f 0.25 f 0.25 f 2.50 VRACHTRIJDERS van AMERSFQORT naar: Achteveld. Bode Esveld, Vrijdag, voorm. 11 uur, Stads- herberg. Baarn. Bode W. Bosveld, Maandag en Vrijaag, nam. 3 uur, bii Jens. Baarn. Bode J. Fakkeldij, Maandag, Woensdag en Vrijdag, nam. 4 uur, bij A. van den Hoek, Appelmarkt 7. Bunschoten. Bode H. van den Bos, Dinsdag en Vrijdag, nam. 4 uur, Bloemendal. Bunschoten en Spakenburg. Bode Hartog, alle werkdagen, nam. 3 uur bij A. van den Hoek, Appelmarkt 7. Bussum. Bode C. van der Wiel, Vrijdags, nam. 1 uur, Lieve Vrouwestraat bij Binnendijk. Eemnes. Bode van Wardt, Vrijdag, nam. 3 uur, bij A. v. d. Hoek, Appelmarkt 7. Hilversum. Bode E. v. d. Hock, Groote Haag, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. Hamersveld. (Gem. Leusden). Bode G. Hoogland, Dinsdag en Vrijdag, voorm. 11 uur, Stadsherberg.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 78