69 Leusden. Bode H. Kaats, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag, nam. 2 uur„ bij v. d. Hoek, Appelmarkt. LeersumTielVeenendaalUtrecht. Bode van Maanen, Vrijdag, nam. 3 uur, bij Jens. Barneveld—Utrecht. Bode Tolboom, Vrijdagmorgen 10 uur naar Utrecht, Zaterdagmiddag 4 uur terug naar Barneveld. Nijkerk. Bode H. Hamelburg, Dagelijks nam. 4 uurbe- stelhuizen „Roskam" en van de Hoek, Koestraat. PuttenNijkerkHarderwijk. Bode G. van Beek, Dins- dag en Vrijdag, nam. 2 uur, Krommestraat. Renswoude Scherpenzeel. Bode A. Esser, Maandag, Woensdag en Vrijdag, nam. 3 uur, Varkensmarkt 9. Scherpenzeel. Bode W. van der Weerd, Maandag, Woens dag en Vrijdag 2'/2 uur, bij Jens. Soest. Bode J. van Dijssel, Dinsdag en Vrijdag, nam, 3 uur, bij Jens. Bode Doodeweert, Maandag en Vrijdag, nam. 2'/2 uur, bij A. van den Hoek, Appelmarkt 7. Soest en Soestdijk. Bode A. Westerveld, Maandag, Woens dag, Vrijdag en Zaterdag 2'/2 uur, bij Jens. Utrecht Bode J. van Doom, Dinsdag, Donderdag en Zater dag, voorm. 5 uur, Zuidsingel 69. H. v. d. Biezebos, Koestraat en Reinders, Schierbier- straat, Dinsdag en Donderdag, voorm. 4 uur, Zaterdag, voorm. 2 uur. Voorthuizen. Bode R. van Dijk, Maandag en Vrijdag, nam. 4 uur, Kampstraat bij Koning en Stadsherberg. Woudenberg. Bode van Dijk, Varkensmarkt, Maandag en Vrijdag, nam. 3 uur. Zeist. Bode C. van Kempen, Maandag, Woensdag en Vrij dag, nam. 2 uur, bij Heere op den Hot. STOOMBOOTDIENST. Amersfoort Soest Baarn Amsterdam. Houtzaager Heineman, Ondernemers. Vertrek van Amersfoort: Woensdagmiddag 12 uur en Zater- dagavond 8 uur. Vertrek uit Amsterdam Maandag en Donderdag 's avonds 8 uur.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 79