74 Achterbergh, C. v., beh'anger en stoffeerder, Westsingel 35 Achterbergh, W. v., timmerman en aannemer, Beekest. laan 7 Achterbergh, P. v., bouwondern. Lid Q. R., H. Viandenstr. 38 Achterbergh, H. v., timmerman, Groote St. Jansstraat 4 Achterbergh, Joh. G. F. van, beeedigd makelaar en bouw- ondernemer, Soesterweg 369 Achterbergh, L. v., in brandstoffen en sigaren, Arnhemschestr. 1 Achterkamp, A., voorman arb. H. S. M., Soesterweg 206 Achterkamp, A., werkman, Gaslaan 5 Achterkamp, A., arbeider H. S. M., Eemstraat 39 Ackerlin, Wed. Ph. J., Bergstraat 26 Adam, J., arbeider, Koningstraat 50 Adam, J., arbeider, Groote Koppel 20 Adam, Gzn. G., letterzetter, Leuderweg 38 Adam, Gz. G., timmerman, Monninkenpad 64 Adelaar, T., arbeider, Kleine Haag 1 Adema, A., schilder H. S. M., Westerstraat 31 Admiraal, J., seinhuiswachter H. S. M., Soesterweg 188 Adriaans, G., koster Ned. Herv. Kerk, Groenmarkt 9 Aelst, Ph. A., van, le luit. paardenarts, Pieter Bothstraat 6 Adriaanse, J. C., bankwerker H. S. M., Vlasakkerweg 22 Aergelo, G., sergeant-onderwijzer, 3e Kazernestraat 15 Agenant, W., voorslager H. S. M., Zuidsingel 5 Agenaut, A., korp. zadelmaker, Ruiterstraat 6. Akker, A. v. d., St. Andriesstraat 32 Akker, H. W. op den, winkelbediende, Krommestraat 4 Akker, J. v. d., vuurwerkmaker, Muurhuizen 141 Akker, J. van den, sigarenmaker, Lieve Vrouwestraat 43 Akkeringa, Mej. W. C., verpleegster „Kinderzorg", Arnh.weg55 Akkermans, schoenmaker, Aldegondestraat 52 Akkermans, C., werkman, Hellestraat 14 Akkermans, H. G. A. A., sergt. maj., Leusderweg 54 Alberti, Wed. S. B., Koningstraat 45 Alberti, Mej. G. A., Hellestraat 68 Alberts, R. A., groenteventer, Kruiskamp 27 Alewijn, ridder A. C. M., Majoor art., Prinses Marielaan 1 Alferink, A. J., loodgieter, Breedestraat 69 Alferink, W., arbeider, Teutstraat 56 Alfrink, W. H., werkman, Achter 't Oude Raadhuis 2 Altrink, W., arbeider, Hoogeweg 39b Algera, S., leeraar H. B. S., Leusderweg 2a Alies, B., rijknecht, Oliesteeg 8 Alings, Wed. L. H., naaister, Nicasiusdwarsstraat 25 Alkema, E., schoenmaker, Pieter Pijperstraat 11 Alphen, G. van, in koffiestroop, Kampstraat 45 GLORIA VULKACHELS met Kanaalsysteem-bekleeding, zijn sierlijk, zuinig brandend (ook met cokes), ventileerend, en billijk in prijs. Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 84