82 Berg, M. v. d fabrieksarbeider, Isseltscheweg 11 Berg, J. v. d, typograaf, Soesterweg 1696 Berg, A. v. d koopman, Achter de Kamp 16 Berg, R. v. d., stoker gasfabriek, Hoogeweg 22 Berg, H. v. d., gep. brievenbest., wissellooper, Bisschopsw. 77 Berg, mej. A. G. van den, onderwijzeres, Krommestraat 51 Berg, P. van den, sigarenmaker, Hellestraat 102 Berg, mej. B. P. van den, Zuidsingel 24 Berg, wed. A. van den, Koningstraat 3 Berg, W. J., reiziger, Breedestraat 38 Berg, P. J. v. d., arbeider, Groote Gasthuislaan 37 Berg, W. v. d., Muurhuizen 100 Berg, wed. W. van den, Bisschopsweg 8 Berg, K. van den, koopman, Wolkerstraat 38 Berg, G. van den, Soesterweg 209 Berg, Tj. van den, broeder Kinderzorg, Arnhemscheweg 55 Berg van Saparoea, R. P. J. v. d., luit. art., Langestraat 101 Berge, H. ten, onderwijzer. Hof 21a Bergh, wed. Jhr. A. v. d., Prinses Marielaan 14 Bergh, S. J. v. d., le Luit. art., Zuidsingel 12 Bergh Mr. H. I. M. van den, advocaat en procureur Wilhelminastraat 5 Berghuizen, W., stoker, Arnhemscheweg 132 Berghuijs, G., luit.-kwartiermeester, Arnhemscheweg 55 Bergman, G. H., bankw. H. S. M., Nicasiusdwarsstraat 18 Bergsma, E., kleermaker, Zwanenhalssteeg 1 Berkenlo, W., rangeerder, Soesterweg 201 Berklo, R., arbeider, Liendertscheweg 3 Berkt, J. van de, arbeider, Driest 4 Berkt, H. van der, werkman, Laaglandscheweg 7 Berkum, L. v. opperwachtm. veld art., Heiligenbergweg 3 Bersma, mej. M.. Onderwijzeres Industrie- en Huishoud- school, Beekensteinschelaan 23 Bersma, G., gep. Hoofdonderwijzer, Prinses Marielaan 20 Bessem, W., zetwinkelier, Langestraat 89 Bes W., gep. seinhuiswachter, Nicasiusdwarsstraat 6 Best, B.'d., leeraar Gymn. en H. B. S., Wijersstraat 4 Beste, W. de, leerling klerk H. S. M., Schimmelp.straat 39 Betlem, C., lampenist H. IJ. S. M., Borstraat 1" Bettonville, wed. H., Westsingel 21 Beumer, J., leerling machinist H. S. M Withoosstraat 4 Beus, J., Concierge, Kampstraat 18 Beurskens, H., mode-artikelcn, Utrechtschestraat 12 Beutick, G-, besteller, Lieve Vrouwestraat 20 Beverloo, T., onderwijzer, Schimmelpenninckstraat 52 GLORIA VULKACHELS met Kanaalsysteem-bekleeding, zijn sierlijk, zuinig brandend (ook rqet cokes), ventileerend, en billijk in prijs - Vraagt uwen leverancier.

Adresboeken Amersfoort | 1914 | | pagina 92