96 voor het wekelijks verstrekken van opgaven be- treffende vestiging, vertrek en verhuizing binnen de gemeente aan personen of instellingen, niet in het openbaar belang, per jaarf 10. m. voor het bezorgen uit andere Gemeenten van afschriften of uittreksels uit de registers van den Burgerlijken Stand, voor elk afschrift of uittreksel, onverminderd de kosten van port en van zegel, leges en registratie, aan die gemeente te voldoen. .f 0.25 n. voor het geregeld verstrekken van opgaven om- trent geboorte, overlijden, huwelijksaangifte en huwe- lijksvoltrekking 1°. indien die opgaven dagelijks worden gevraagd, per jaarf 25. 2°. indien die opgaven twee maal in de week worden gevraagd, per jaarfl5 0. voor nasporingen in de op het Raadhuis aan- wezige doop-, trouw-, en doodregisters, registers van geboorten, van huwelijksaangiften, van huwelijksaf- kondigingen. van huwelijken en echtscheidingen, en van overlijden 1°. loopende over het tijdvak, voorafgaande aan de invoering van den Burgerlijken Stand, te berekenen, voor ieder jaar, gedeelten voor een geheel genomen, waarvoor de nasporing verlangd wordt .f 1- 2°. loopende over het tijdvak, na de invoering van den Burgerlijken Stand, als vorenf 0.25 Rechten voor Huwelijksvoltrekking. 1°. welke plaats heeft buiten de dagen of uren waarop de huwelijken kosteloos worden voltrokken a. wanneer zij geschiedt in het lokaal van het Raad huis, dat gewoonlijk voor het voltrekken van huwe lijken gebruikt wordtf 10. b. wanneer zij geschiedt in het lokaal van het Raadhuis, dat gewoonlijk niet voor het voltrekken van huwelijken gebruikt wordtf 25.— 2°. welke plaats heeft tusschen partijen, waarvan een niet onvermogend is in het geval, bij art. 132 van het Burgerlijk Wetboek bepaaldf 10.— Rechten verschuldigd voor diensten door de gemeentereiniging bewezen. 1. voor lediging van een privaat of zinkput door middel van een luchtpomp. a. indien de inhoud van de put aan de Gemeente wordt afgestaan, bij een geschatte inhoudsruimte van 3 M3 en minder f 3. voor elken volgende M3 of gedeelte daarvan .f 1.—

Adresboeken Amersfoort | 1917 | | pagina 100