97 b. indien de inhoud van de put niet aan de Ge- meente wordt afgestaan, bij een geschatte inhoudsruimte van 3 M3 en minder f 3.50 voor elken volgenden M3 of gedeelte daarvan f 125 II. voor het verrichten van andere diensten a. per vracht van een kar, bespannen met een paard f 1.— b. per vracht van een handwagenf 0.50 c. per man en per uur voor werkzaamheden van verschillenden aardf 0.30 d. voor het storten op werkdagen tusschen zonsop- gang en zonsondergang op door den Directeur op de vaalt aangewezen plaatsen van: grond, rommel, fa brieksafval, tuinafval, en soortgelijke stoffen per '/2 M3 f 0.05 puinsoorten (uitgezonderd grove puin welke kosteloos in ontvangst wordt genomen) per 2 M3 f 0.05 III. Voor het leggen, onderhouden en weder ver- wijderen van een zandbed op de openbare straat in geval van ziekte 1° voor eene oppervlakte van 30 M2 of minder, volgens aanwijzing van den aanvragerf 5. 2°. voor elken M2 meerf 0.15 IV. voor het gebruik en verwisselen van beertonnen a. eenmaal per week, verwisselen per ton en per iaar f 2. b. voor elke meerdere wisseling per week en per jaarf 0.50 c. voor het gebruik van tonnen, voorzien van den naam van den gebruiker per jaar -f 5.— Het recht is bij vooruitbetaling verschuldigd door hem die de aanvrage tot het gebruik heeft gedaan. Van de betaling van het recht sub IV a en b zijn vrijgesteld de bewoners van huizen, welke een lagere kadastrale huurwaarde hebben dan f 200. Rechten op de Algemeene Begraafplaatsen. I. Het uitsluitend recht tot het begraven van lijken in een bepaalde grafruimte bedraagt op de algemeene begraafplaats aan den Soesterweg voor onbepaalden tijdf 25. voor tien jarenf 15. voor meer dan tien jaren, doch hoogstens 25 jaren f 20.— Indien dit recht gegeven wordt aan een niet-ingezetene, bedraagt het recht het dubbele van het boven bepaalde. Het recht tot stichten van een gemetseld graf op de be graafplaats aan den Soesterweg bedraagt voor een grondop- pervlakte van 6 M2 of minder f 60.voor elke M2 of gedeelte daarvan f 10. II. Het recht voor de tijdelijke plaatsing van een lijk in een huurgraf bedraagt f6.50, voor de tijdelijke plaatsing in een huurgraf van een lijk van een kind beneden het jaar

Adresboeken Amersfoort | 1917 | | pagina 101