128 BRU.-BUD. AMERSFORTIA"Fabriek van Melkproducten. Moderne inrichting. Electrisch bedrijf. Aangesloten bij het Boter- controlestation den Haag. Expl. onder Rijks toezicht. Tel. 262 Brug, G. van de, wagenmaker H. S. M., Kruiskamp 12 J. van den, opperman, Kruiskamp 12 wed. J. v. d., Molenbuurt 28 W. v. d., timmerman, Kruiskamp 12 H. A. v. d., timmerman, Kruiskamp 12 H. A. H. v. d., wagenmaker, Kruiskamp 12 W. v. d., arbeider, Molenbuurt 10 Brugman, B. A. L., wachtmeester, gemobiliseerd Bruin, mej. G., Hellestraat 20 J. C. de, timmerman, Gerrit van Stellingwerfstraat 38 L. H. de, seinhuisw. Gerrit v. Stellingwerfstr. 2 J. de, landbouwer en melkslijter, Coninckstraat 48 R. de, landbouwer, Soesterweg 175 J. de, bamboewerker, Langestraat 72 Brui'ne, mej. A. M. de, Utrechtschestraat 25a Bruinenberg, W. S., onderwijzer, Krommestraat 36 Bruinekool, P., spoorbeambte, Bisschopsweg 69 Bruining W.J.C., scheikundige, Barchman Wuytierslaan 152 Bruins, wed. H. C. H., Berkenweg 6 Brul, C. v. d., .bierhuishonder, Lieve Vrouwekerkhof 4 - LI Brummelen, A. H. van, Soesterweg 124 W. van, arbeider gemeentereiniging, Driest 8 Een dronken massa kan vernielen, maar om een nieuwe wereld te bouwen hebben we noodig mannen, die zich vrij kunnen houden van alle bedwelming. A. D. C. Brussel, J. H. van, electricien, Heiligenbergerweg 18 Bruijn, A. de, Aldegondestraat 98 G. J. de, smid, Gerrit van Stellingwerfstraat 8 mej. M. J. de, modiste, Nieuwstraat 5a wed. H. G. J. def Havik 26 P. I. de. chef de bureau vrachtg kant. NJ1-S., Havik 25 F. H. de, adj.-onderoff. int., Arnhemscheweg 94 mej. M. G. de, onderwijzeres, Zuidsingel 44/46 J. de, Everard Meysterweg 31 G. F. G. de, leeraar gymnasium. IJtrechtschewep 83 Buczaczer, L., restaurateur, Utrechtschewe~g 221 Buddingh, H., arbeider, Bisschopsweg 67 A., timmerman, Soesterweg 189 Budzelaar, G., monteur, Teut 2 N. V. Bioscope-Maatsch. „De Arend". Vrijdag-, Zaterdag-, Zondag- en Maandagavond voorstelling. Annex Cafe-Restau rant. Zalen voor Feestelijkheden en Vergaderingen disponibel.

Adresboeken Amersfoort | 1917 | | pagina 132