De kleeding van „DE DOM" Overal - Bovenal! DOL.-DOO. 138 „AMERSFORTIA". Fabriek van Melkproducten. Moderne inrichting. Electrisch bedrijf. Aangesloten bij het Boter- controlestation den Haag. Expl. onder Rijks toezicht. Tel. 262 Dolder, S. J. van, bedrijfschef, Leusderweg 197® Dolleman, M., cacaobewerker, gemobiliseerd om, De, Kleedingmagazijn, Utrechtschestraat, hoek West- singel. afiS® 136 door kwaliteit, pasvorm en GOEDKOOPE PRIJZEN. Dommelen, L. van, onderwijzer, Hendrik v. Viandenstraat 15 Dommisse, W. J., gep. mil., Leusderweg 140 Donath, mej. C. C., Bloemendalschestraat 58 J. J., commies H. S. M., Heiligenbergerweg 8 J. H., kruidenier. Bloemendalschestraat 17 Donderwinkelrn. JT" arbeider, Soesterweg 111 H., spoorwegarbeider, Gaslaan 80 Donkelaar, A. M. v., knecht graanhandel, Kl. Nachtegaalst. 41 C. P. van, voerman, Kleine Koppel 19 Donker, W. van den, smid, Kamp 38 mej. M. v. d., apoth. bed., Kamp 38 C. van den, ijzerfabrikant, Tuinstraat 3 H., sigarenfabrikant, Kortegracht 3 Donkervoort, H., stoelenmatter, Woonwagen Donner, Ds. A. M~* predlkant gereformeerde kerk,. Arnhem- scheweg 9 1 Donselaar, mej. C. B. v., costuumnaaister, Oude Soesterw. 12 N. van, Oude Soesterweg 12 G., timmerman, Kleine Koppel 16 Dontje, R., arbeider H. S. M., Gerrit v. Stellingwerfstr. 11 Doodkorfe, J. J., hoofd R. C. school, 't Zand 9 Doom, wed. A. van, Heiligenbergerweg 44 N. V. Bioscope-Maatsch. „De Arend". Vrijdag-, Zaterdag-; Zondag- en Maandagavond voorstelling. Annex Cafe-Restau rant. Zalen voor Feestelijkheden en Vergaderingen disponibel.

Adresboeken Amersfoort | 1917 | | pagina 142