22 Commissie van Bijstand voor Maatschappelijk Werk. J. W. Jorissen, (weth.) Voorz. H. Koning, H. Kroes. J. A. Rant. H. J. de Kempenaer. A. R. Veenstra, Seer. Plaatsvervangende leden. J. Hofland. T. H. J. Nieuwendijk. Armwezen. Burgerlijk Armbestuur. L. A. Baron van Ittersum, Voorzitter. T. van Daal. A. H. van Kalken. Mr. Dr. H. T. A. Verhoef. H. Noorman. K. Kaan Jz., wn. Secr-Penningmeester. Ds. A. F. L. van Hengel, Armverzorger. Keuringsdienst en Levensmiddelenbureau. Qevestigd in het gebouw „Gemeente Laboratorium" Appelmarkt No. 11, Telefoon 367. Het Levensmiddelenbureau is geopend van 8'/212 v.m. en van l'/25 n.m. en is gevestigd in „Het Valkje". Spreekuren van den Directeur, speciaal de levensmidde- lenvoorziening betreffende 1012 uur v.m. en 23 uur n.m., behalve 's Zaterdags n.m. Dr. H. W. de Boer, Directeur-Scheikundige van het Ge- meente-Laboratorium en van het bureau voor Levens- middelenvoorziening. H. Jacobs, Keurmeester-monsternemer. G. J. Immink, plaatsverv. Keurmeester. P. de Weerdt, Volontair-Analyst. J. J. van der Maasen, Controleur. (Zie voor het administratief personeel onder Centrale Boekhouding). Markten. J. D. Struve, Marktmeester. A. Pijpers, I 'S. Huisman, Omroepers. B. Boersma, I J. L. Goedknecht, Vischafslager. Politie. -A. Nijhoff, Commissaris. D. P. van Rooijen, Inspecteur. M. A. E. Seeuwen, Inspecteur. G. van der Horst, Hoofd-agent. Haven-Politie. J. van de Lijke, Havenmeester (tijdelijk). C. W. Hoi, Sluiswachter..

Adresboeken Amersfoort | 1917 | | pagina 26