Gemeente-Bedrijvert. Technisch. A. C. Koppejan, Directeur. M. Gelder, Hoofd-Opzichter. J. B. Denis, Opzichter Gas. J. Th. Bouwman, Opzichter Electriciteit, A. W. Vervloet, Hoofdmachinist Waterleiding. -»W. F. Biihrmann, Gasmeester. H. Slager, Adjunct-Gasmeester. Vacature, id. Vacature, id. W. Stuart, Magazijnmeester. Centrale Boekhouding voor de Gem.-Bedrijven. Gaslaan 3. -- W. Froger, Chef-Boekhouder. M. Th. J. van Wessum, Boekhouder le klasse. F L. Vankeerberghen, A. J. Menkes, Tijd. Klerk Tijdelijk Boekhouder. D. Heymans v. d. Douwer, id. G. H. M. Hilvers, id G. F. C Everaars, id. H. van Woudenberg, Adjunct-Boekhouder J. de Wilde, id. ,-AV. Kraaykamp, id. R. W. Fleere, id. G. M. Maten, Klerk. Mej. A. van 't Hot, id. D. J. M. van Kesteren, id. J. Ph. Kroes, id. Mej. C. de Heusde van der Sluyse, id. Mej. Fl. Cardinaal, id. Mej. C. C. v. Kempen, id. Mej. R. J. M. Meyer, id. Mej. J. Riksen, id. W v. d. Biezenbosch. id. Me A E. Hilling, Tijd. Klerk. J. L. Grootkop. Kantoorjongen. A" P \\r k'ant Innnpr J. H. van Noort, id. J. van Zoonen, id. Mej. M. H. van Eck, id. Mej. L. Kuyken, id. W. v. Anrerongen, Kant.looper j. Kraan, Bode. J. G. v. d. Linden, id. Vacature, Hulpbode. Brandweer. Schulte Nordholt, Commdt. J. M. Reinboud, Brandmeester. C Prins, Adj.-Commandant. S. H. Massa, Brandmeester. A. E. Blok. Chef materieel W. van Haselen, der brandweer. Adj. Brandmeestei. Gem -Geneesh., Heel- en Vroedmeesters, Vroedvrouwen. Dr. H. W. Schreuder, Heel- en Vroedmeester. Dr. F. A. F. Groneman, Geneesheer. H. H. E. Morren Jr., Heel- en Vroedmeester. M. H. E. Reeders-Bijtelaar, Vroedvrouw. - G. van Eeden-Kamperman, J. Frekenhorst n JV1C1. /~V. vein i iivij »•-«• Bij brand altijd de telefoonbeambte hiervan in kennis stellen, onder mededeeling of de brand een schoorsteenbrand, een kleine of wel groote brand is.

Adresboeken Amersfoort | 1917 | | pagina 28