26 Leden. N. Vels Heyn te Amersfoort. N. H. van Wieringen A. j. Bicker Caarten te Baarn. te Woudenberg. W. van Klooster te Eemnes. Ambtenaren der administratie van de registratie, de hypotheken, het kadaster en de loterijen. //E. Kleijn, Inspecteur der registratie en domeinen. K. van Heuvelen, Rijksklerk ter inspectie. 1 De inspectie is gevestigd in het gebouw aan het Piant- soen No. 6, kamers 5 en 6, en is geopend van 9—12 en 24. P. A. van der Scheer, Ontvanger der registratie en domeinen. B. A. Berendsen, Rijksklerk ten ontvangkantore. L. Pijl, idem. Het ontvangkantoor is gevestigd in het gebouw aan het Plantsoen No. 6, kamers 1 en 2, en is geopend van 8'/2—12 en 1—4'/2. (Voor betaling van Vermogensbelasting van 10—12 en van 1—3). J. R. de Vassy, Bewaarder van de hypotheken, het kadaster en de scheepsbewijzen. A. van Nijnatten, Boekhouder van het kadaster ter bewaring. W. A. Hertog, beeedigd Rijksklerk ter bewaring. Kerkhoff, Rijksklerk ter bewaring. A. Gemen, idem. C. W. F. Reijckers, Klerk. F. A. L. Kater, Landmeter van het kadaster. K. P. Westhoeve, idem. i C. J. Kluvers, idem. U,w S. Houtman, Teekenaar van het kadaster. De bureaux der bewaring van de hypotheken en van het/ kadaster zijn gevestigd in het gebouw aan den Zuidsingel Nof5Cb Concierge: J. A. Meijer.r Het kantoor v. d. hypoth. en het kadaster is geopend v. 9—5. A. C. R. 0. Leinweber, CollecteurderStaatsloterij, Breestraat 22. A. G. Marin, idem, Johan van Oldenbarneveltlaan 30. S.J. Cohen, Debitant der Staatsloterij, Bloemendalschestraat 33. ONDERWIJS. HOOGER ONDERWIJS. Gymnasium. College van Curatory. Pastoor C. Wijker. Ds. J. Visser. Pastoor J. L. M. Hoorneman. Mej. D. A. van Walree. Mr. J. C. Graaf v. Randwijck.

Adresboeken Amersfoort | 1917 | | pagina 30