29 Leeraren. A Bartels, (Nederlandsche Taal en Handelscorrespondentie). G C A Mulder, (Duitsche Taal en Handelscorrespondentie). d' Hulshoff, (Engelsche Taal en Handelscorrespondentie). II.' Dubosq, (Fransche Taal en Handelscorrespondentie). K Spruit, (Wiskunde en Natuurwetenschappen). M. I van Dugteren, (Teekenen, Stenografie en Machineschr Mr A I D. de Bock, (Staathuishoudkunde en Staatsmrichting). W.' Speerstra, (Wiskunde, Handelsrekenen en Boekhouden). W. J. Goslinga, (Aardrijkskunde en Geschiedenis). Ambachtsschool voor Amersfoort en Omstreken. (3-jarigen cursus). j Mr. F. D. graaf Schimmelpenninck, (R.N.L.), Eere-Voorzitter, Ellecom. Bestuur. W. v. d. Donker. A. C. Koppejan. C. Prins Jr. J. M. Sporry. L. A. Baron van Ittersum. A. E. Blok. G. H. Kolff. •G. J. Buijs, (O.O.N.), Voorz. W. H. Kam, Onder-Voorz. J. van der Horst, Seer. F. Wesseling, Archivaris. Mr. H. J. M. v. d. Bergh, Penningm. H. J. Wolter. ■"P. van Veen jr. Personeel. van Ouwerkerk, waarn. Dir. (Timmeren en Vakteekenen). A. Roosendaal, idem. K. Kooijman, idem. N K. Swagerman, (Machine-bankwerken en Vakteekenen). D. Mus, idem. H. I. Huurdeman, (Smeden en Vakteekenen). K. G. de Lange, (Schilderen en Vakteekenen). H. 1J. Dijkstra, (Meubeimaken en Vakteekenen). H. Moojen Jr., (Hand- en Vakteekenen). Th. P. v. d. Steen, (Voortgezet Lager Onderwijs). N. I. Ootes, (Electrot. bankwerken en Vakteekenen). G. van Bekkum, (tijd.), (Smeden en Vakteekenen). Dr. A. G. Prins (Eerste hulp bij bedrijfsongevallen). H. Binsbergen, Concierge. Voorbereidend Middelbaar Technisch Onderwijs. 3 jarigen avond-cursus. Bestuur als voor Ambachtsschool. Personeel. A. Baart, Directeur. A. Veen, (Nederlandsche Taal).

Adresboeken Amersfoort | 1917 | | pagina 33