55 „Het Groene Kruis". Magazijn in het Wijkgeb. Frederik van Blankenheymstr. 10 Mr. J. K. H. de Beaufort, W. G. Klomp Voorz. J. W. Middelburg. Vice-Voorz. B. Schooleman. B. J. van Enst, Seer. Mr. A. van Traa. G. H. Kolff, Penningm. A. H. Worffel, Bode. Dr. F. A. F. Groneman. Wijkverpleegsters. Dimes j. F. Voigt en N. v. Wijngaarden. Wijlcgebouw: Frederik van Blankenheymstraat 10. Wijkverpleging, Magazijn van verplegingsartikelen, Cursussen. Verspreiding van populaire geschriften. Minimum Contributie 50 cents. Vereen. tot bestrijding der tuberculose. (Consultatiebureau en magazijn Utrechtscheweg 23). Mevrouw Gravin van Randwijckde Jonge, Presidente. J. D. Reiman Jr., Secretaris. Mevrouw Louman—Duijs, Penningmeesteres. Mejuffrouw M. E. Luidenga, Enquetrice. Het Ziekenfonds. Bestuur. H. W. van Esveld, Voorz, D. J. Spruijt, Secr.-Penn. W. A. v. d. Bovenkamp. J. C. Rolandus Hagedoorn. H. H. E. Morren. H. C. van Dam. Werkliedenvereeniging „Onderlinge Hulp". J. C. J. Pels Rijcken, J. Nefkens, 2e Penningm. Eere-Voorz. L. van Achterbergh, le Seer. Jhr. Mr. B. W. Th. Sandberg, H. van Surksum, 2e Seer. (O.O.N.) Eerelid. J. van Beek. Voorz. H. M. Verheij Sr. J. v. Wessum, Onder-Voorz. J. A. Stoopendaal. Jhr. S. M. van Reigersberg G. W. Hoi. Versluys, le Penningm. B. van de Water. Commissarissen. A. M. Tromp v. Hoist (R.N.L.) M. v. Groenestein. H. van den Brink. Geneesheeren. Dr. A. H. C. v. Driel (R.O.N.) Dr. H. W. Schreuder. P. Leenards, Bode.

Adresboeken Amersfoort | 1917 | | pagina 59