95 dienstbetrekking, van een bestek van aanbesteding, van een akte van verhuring, verpachting of aanbe steding en van eene gunstige beschikking op een verzoekschrift, voor elke bladzijde, bevattende 27 regels van 12 lettergrepen, gedeelten voor het geheel genomen f 0.20 b. voor een afdruk of gedrukt uittreksel van elk stuk, genoemd onder a, voor elke bladzijde octavo formaat gedeelten voor f 0.02 folio formaat j het geheel genomen f 0.05 c. voor een afdruk van het jaarverslag .f 1.50 van de Kiezerslijst voor de 2e Kamer der Staten-Generaal, de Provinciale Staten en den Gemeenteraad - f 2. voor een afdruk van den Catalogus van het archief f 1. voor een afdruk of afschrift van de Gemeentebe- grooting met Memorie van toelichting, van de Ge- meenterekening, van de Lijst van eigendommen ge noemd in art. 229 der Gemeentewetf 5.— d. voor een afdruk van voorstellen, rapporten, adres- sen en andere stukken, die den Gemeenteraad worden overlegd en vanwege de Secretarie gedrukt worden, voor elke bladzijde, folio formaat, gedeelten voor het geheel genomenf 0-K) e. voor legalisatie'van handteekeningen, voor elke gelegaliseerde handteekeningf 0-25 voor elke opzending ter legalisatie naar eene andere Gemeente, onverminderd de kosten van port en die van legalisatie, verschuldigd aan de gemeente, waar de legalisatie plaats heeft f 0-25 g. voor elke verklaring van gegoedheid, goed ge- drag, elk certificaat van oorsprong, attestatie de vita, duplicaat van een vaccinatie-bewijs en elk ander stuk zonder onderscheid, in deze verordening niet uitdrukke- lijk genoemd, tot welks afgifte het Gemeente-bestuur, de Burgemeester of de Gemeente-secretaris op ver- langen van particulieren bevoegd isf 0.25 h. voor een plan van uitbreiding van Gemeente f 2.50 i. voor eene teekening, aangevende op welke gron- den een verbod van bouw of herbouw is gelegd, voor elk verbod j. voor elke nasporing in het Bevolkingsregister, die niet in het openbaar belang wordt gegeven of verrichtf 0-25 bij abonnement voor een jaar, recht gevende op 250 nasporingenf 25. k. voor elk bewijs van inschrijving van geboorte, huwelijk of overlijdenf

Adresboeken Amersfoort | 1917 | | pagina 99