17 GEMEENTEBESTUUR. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Bnrgemeester. Wethouders: F. J. C. Baron Van Hardenbroek van Ammerstol. J. W. Jorissen. N. Vels Heyn. Mr. Dr. H. T. A. Verhoef. Werkverdeeling en spreekuren van het College van Burge- meester en Wethouders De Burgemeester is in het bijzonder belast met de voor bereiding der werkzaamheden betreffende: Politie, Brandweer, Financien, Grondbedrijf en Wetgeving, en is in den regel voor het publiek ten Gemeentehuize te spreken des Woens- dags en Zaterdags van iedere week van des voormiddags 1012 uur. De Wethouder N. VELS HEYN is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende: Gas- fabriek, Waterleiding, Electriciteitsbedrijf, Openbare Reiniging en Ontsmetting, en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken ten kantore van de Bedrijven (Gas- fabriek, enz.) des Dinsdags van iedere week van des voor middags 11 12 uur. De Wethouder F.J. C. Baron VAN HARDENBROEK VAN AMMERSTOL is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamfteden betreffende Openbare Werken en is omtrent die zak^n in den regel voor het publiek te spreken Achter Davidshof No. 2, des Vrijdags van iedere week, des voormiddags te 10 uur. De Wethouder J. W. JORISSEN is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende Volks- gezondheid (Keuringsdienst), Maatschappelijk Werk (Volks- huisvesting), Bouw- en Woningtoezicht en Marktwezen, en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken ten Gemeentehuize des Donderdags van iedere week des namiddags ten 2'/2 uur. De Wethouder Mr. Dr. H. Th. A. VERHOEF is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende het Onderwijs, en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken ten Gemeentehuize, des Woensdags van iedere week des namiddags te 2 uur. De Gemeente-Secretaris is in den regel voor het publiek te spreken ten Gemeentehuize (kamer No. 10) op elken werkdag van des voormiddags 10 12 uur. Gemeenteraad (Aantal Leden 19). 1. F. J. C. Baron van Har- 4. S. Kraan. denbroek van Ammerstol. *5. H. Kroes. 2. J. Hofland. %6. A. C. R. 0. Leinweber. 3. J. W. Jorissen. j #7. Th. H. J. Nieuwendijk.

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 23