M. LOV.-MAA. 228 Coop. Melkcentrale „Amersfortia". Fabriek van Melk- producten. Telefoon 262. -Moderne inrichting. Electrisch bedrijf Lover, K., arbeider, Bloemendalschestraat 44 Loveren, D. van, timmerman, Pothstraat 18 J. van, wagenmaker, Leusderweg 180 M. van, los arbeider, Muurhuizen 77 Lubbersen, J., voerman, Monnikenpad 62 Lubbertsen, wed. J., Bisschopsweg 62 Luigjes, wed. E., Woestijgerweg 95 E., schilder, Gasthuislaan 21 W.. timmerman, Gasthuislaan 43 Lulofs, Dr. P. K., Drossaart, leeraar, Kleine Nachtegaalsteeg 1 Lunteren, wed. A. van, Aldegondestraat 44 G. G. van, ploegbaas H. S. M., Appelweg 12 Lusipk, G., commies le kl. H. S. M„ Puntenburgerlaan 44 Luteraan, D. winkelier, Langestraat 17 Lutterveld, R., le luit. huz., Frederik van Blankenheymstr. 4 Luttik, A., winkelier, Weverssingel 24 Luycx, G. A., winkelier, Langestraat 49 Luycx Zn., Firma L. J., Dames-Mode-Magazijn „De Vlijt", eerste klas zaak in Garneering, Zijden, Stoffen, Nouveaute's. Speclale afdeeling Corsets, met paska- mer en reparatie-inrichting, Langestraat 49. c#S® 190 Luycx, L. J., Willem van Mechelenstraat 2. Luycx, Wijnanda, Specialiteit in Dames-Handwerken, Luxe artikeien, Kerkparamenten en Vaandels, Parfu- merien, Toilet artikeien, Arnhemschestraat 4. oJiS® 175 Luijendijk, M., onderwijzer, Kamp 66 Luijn, J. C, J. van, zadelmaker, St. Bonifaciusstraat 53 J. A. van, reiziger, Mooierstraat 15 geb. Philips, j. P., Miereveldstraat 38 Luijtelaar, A. van, sigarenmaker, Gaslaan 74 Luijting, W., wever, Tuinstraat 12 Lijke, J. van de, (S. B. V.), gep. W. I. ambtenaar, architect, Utrechtscheweg 131 Lijn, P. v. d., hoofdonderwijzer R. 0. G., Utrechtscheweg 261 Lijnsvelt, J., grondwerker, Appelweg 79' Maanen, A. van, sigarenmaker, Van Bemmelstraat 68 D. van, arbeider, Van Bemmelstraat 81 Bioscoop „De Arend". -Van Vrijdag tot en met Maandagavond voorstelling. Annex Cafe en Dansza.il (Dansleeraar Joh. Stee- man). Voor Feestelijkheden en Vergaderingen'zalen disponibel

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 242