20 Donderdag en Vrijdag van voorm. 9 tot nam. 1 uur. K. van der Burg, Gemeente-Ontvanger. M. J. B. Bruyel, le Ambt. ten kantore v. d. Gem.-Ontvanger. D. Berends, 2e Ambt. ten kantore v. d. Gem.-Ontvanger. J. de Groot, Gemeente-Deurwaarder. E. v. IJken, Ontv. vuur-, haven- en tongeld aan de Eembrug. Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. A. H. v. Kalken. N. Vels Heyn. R. Groenveld. W. J. A. Boekhoudt. P. J. de Groot. Raadscommissies. Commissie van Wetgeving. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, (Burgem.) Voorzitter. Mr. L. Stadig. J. Hofland. Th. H. J. Nieuwendijk. Mr. A. v. Traa. P. J. Schmidt Secretaris. Plaatsvervangende leden B. Noordewier. A. C. R. 0. Leinweber. Commissie van bij stand voor de Fabricage. F. J. C. Baron van Hardenbroek van Ammerstol, (Wethouder), Voorzitter. H. Kroes. C. Ruitenberg. J. Overeem. G. J. Noordman. K. Kaan, Jz. Secretaris. Plaatsvervangende leden A. C. R. O. Leinweber. B. Noordewier. Commissie van bij stand voorde Bedrijven. N. Vels Heyn, (Wethouder), Voorzitter. J. Hofland. M. R. N. Oosterveen. Mr. A. van Traa. A. R. Veenstra, Secretaris. Plaatsvervangende leden D. J. Rekke. A. C. R. 0. Leinweber. College van Curatoren. (Zie Hooger Onderwijs). Com. van Toez. op hetMiddelb. Onderwijs. (Zie Middelbaar Onderwijs). Commissie v. Toez. op het Lager Onderwijs (Zie Hooger Onderwijs). Comm. van bij stand v. d. Reinigingsdienst. N. Vels Heyn, (Wethouder), Voorzitter. A. C. R. O. Leinweber. G. J. Noordman. C. Ruitenberg. J. W. Polder. A. Over, Secretaris. Adviseerende leden N. Wolfswinkel, Ezn., T. van Daal. Plaatsverv. ledenM. R. N. Oosterveen, J. Overeem.

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 26