22 Commissie tot onderzoek van bezwaar- schriften tegen aanslagen in de plaatsel. directe belastingen naar het inkomen. M. R. N. Oosterveen, Voorzitter. P. Voskuilen. C. Ruitenberg. A. C. R. 0. Leinweber. H. Kroes. H. de Kat, Secretaris. t Plaatsverv. leden Mr. L. Stadig, D. J. Rekke. Schattings-Commissie. Inspecteur Directe Belastingen C. M. Cremer, Voorzitter. H. de Kat, Jr. T. van Daal. A. Herschel, Bzn. J. v. Wessum. Scheidsgerecht. Mr. A. van Traa, Voorzitter. LedenJ. Bolk. C. M. Cremer. G. van Wijland. J. Hofland. Plaatsverv. leden H. Noorman. J. Overeem. A. Herschel Bzn. W. Alings. Mr. W. van den Bijtel, Secretaris. Armwezen. Burgerlijk Armbestuur. T. van Daal, waarn. Voorzitter. A. H. van Kalken. J. Overeem. H. Noorman. A. E. Blok. Secretaresse-Penn. Mej. Muller, Directrice Arbeidsbeurs. Keuringsdienst. Gevestigd in het gebouw „Gemeente Laboratorium" Appelmarkt No. 14, Telefoon 367. Dr. H. W. de Boer, Directeur-Scheikundige van het Gem.- Laboratorium. H. Jacobs, Keurmeester-monsternemer. G. J. Immink, plaatsverv. Keurmeester. Mej. S. E. Bennink Bolt, Analiste. Levensmiddelenbureau. Gev. in het gebouw van den Keuringsdienst Appelmarkt 14. Geopend voor het publiek van 9—12" uur v. m. en van 1'/23 uur n. m. Zaterdags van 91 uur. Waarn. DirecteurC. L. Hoepner. Brandstoffen-Commissie. Bureau: Appelmarkt 14, Tel. 425. N. Vels Heyn, Voorzitter. A. C. Koppejan, le Secretaris. C. L. Hoepner, 2e Secretaris. Openbare Werken. Bureau Achter Davidshof 2. C. G. Beltman, Directeur. J. van Loenen, Hoofdopzichter. H. j. J. Radstake, Hoofdopzichter Woningbouw. J. Pothoven, Opzichter le klasse, (Gebouwen).

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 28