23 D. van Schooneveld, Opz. le klasse (Wegen en waterwerken). Chr. Albrecht, Opz. le klas (Grondbedrijf). W. P. J. Nanning, opz. 2e klas. H. Jansen, opz. 2e klas (Plantsoenen). A. van de Velde, Klerk. Mej. H. Hendriks, Klerke. B. Kerkhoff, Magazijnmeester. J. D. Struve, Marktmeester. A. J. Valewink, Havenmeester. J. Boelhorst, Lichtwachter (Eemmond). A. van Dijk, opz. (Landerijen). C. W. Hoi, Sluiswachter. G. van Plateringen, concierge (O. W.). S. van Kalveen, Klokkenist (0. L. Vr. Toren). T. van den Ham, Bewaarder begraafplaats. K. Gast, tijd. Ingenieur (Rioleeringswerk). A. van Mameren, tijd. opzichter. j. Ploegsma, tijd. opzichter. W. G. Verhoef, tijd. opzichter. J. van Willigenburg, tijd. opzichter. C. Marcelis, tijd. opzichter. C. A. de Groot, tijd. opzichter. J. Werkman, tijd. opzichter. G. de Vries, tijd. opzichter. K. Hoiting, tijd. opzichter teekenaar. J. Blom, tijd. opzichter teekenaar. J. van Diemen, tijd. leerling teekenaar. Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf. Bureau Oude Ambachtsschool, Achter Davidshof 2, geopend elken werkdag 's morgens van 9—11. Telefoon No. 406. J, Schulte Nordholt, Ditecteur. B. Plooy, Inspecteur. A. van de Tol, Inspected. A. J. de Wilde, Inspecteur i/a. Dienst. A. F. Geerars, Schrijver-Teekenaar. W. Lensing, tijd. Schrijver-Teekenaar. Mej. J. van de Meulen, Woning-inspectrice. Bureau voorMaatschappelijk Werk. (Arbeidsbemiddeling, W erkloosheids- verzekering en Armwezen). Achter Davidshof 2, Telefoon 374. Het bureau der Arbeidsbemiddeling (Arbeidsbeurs en Werkloosheidsverzekering is geopend iederen werkdag 's morgens van 8'/212'/2; 's Maandags-en Vrijdags- avonds bovendien van 6'/27'/2 uur- Het bureau Armwezen is geopend van 10-11 en van 2-3.

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 29