T. SUR.-TER. 286 Co5p. Melkcentrale „Amersfortia". Fabriek van Melk- producten. Telefoon 262. Moderne inrichting. Electrisch bedrijf Surksum, H. van, arbeider, Kleine Nachtegaalsteeg 18 mej. G. van, naaister, rioogeweg 4 H. van, schilder H.S.M., Utrechtscheweg 105 Sutherland, A. F., gep. kapt. inf., Bergstraat 31 J. M., kleermaker, Bisschopsweg 93 Swagers, N. C., stations-assistent H.S.M., Paulus Borstr. 1 Swagerman, K., onderwijzer ambachtsschool, 't Zand 22 Swanen, G. H. J., coupeur, Frans Halsstraat 20 Sweden, E. E. van, koopman, Groote Spui 3 wed. H. E. van, Groote Spui 3 K. E. van, in brandstoffen, Groote Spui 3 Swelheim, T. P., Koningin Wilhelminastraat 35b Swieten, H. J. van, rijknecht, 't Stort 2 Sijbel, F. W. J., commies tit. N. S., Van Persijnstraat la Sijthoff, L. C. P., stafmuzikant, Hessenstraat 20 Taffijn, A. F., gepensionneerd, Krommestraat 50b Tak, A. J., onderoff. inf., Puntenburgerlaan 12a Takken, wed. G. H., Puntenburgerlaan 26 A., wagenlichter, Puntenburgerlaan 26 Talsma, H., loopknecht, Kroontjesmolen 14 Tameling, A., Soesterweg 106 Tamminga, wed. H., Hooglandscheweg 31 Teding van Berkhout, Jhr. J.J., leluit. cav., Paulus Buijsl. 2 Teengs, J. H. C. Th., directeur kantoor Nat. Bankvereeni- ging, Paulus Buijslaan 28. afSfi 134 Teerhuis, J. P., cond., Miereveldstraat 51 Teerink, Ds. H., predikant geref. kerk, Zuidsingel 28 K., boekhouder, Zuidsingel 28 Teeuwen, L. J. H., rector St. Louis, Utrechtscheweg 228 Teeuwissen, J. J., koperslager, Joannes Tolliusstraat 23 Tellingen, G. van, winkelier, Nieuwe weg 1 Temminck, mej. E. C., onderwijzeres, Arnhemscheweg 35 Tenthoff, mej.W.J., onderwijzeres, Schimmelpenninckstr. 33 Termaat, B., brievenbesteller, Arnhemscheweg 226 W., opperman, Monnikenpad 44 Termaten, J.,* bleeker, Oliesteeg 14 Termos, C. F. A., handelsreiziger, Stationsstraat AQb Bioscoop „De Arend". Van Vrijdag tot en met M.aandagavond voorstelling. Annex Cafe en Danszaal (Dansleeraar Joh. Stee- man). Voor Feestelijkheden en Vergaderingen zalen disponibel.

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 300