30 W. G. van der Meer, Helder. Lod. van Mierop, Soest. Mevr. Dr. J. C. op 't Eynde—Stolp, Haarlem. D. W. H. Patijn, Baarn. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Amersfoort. Mr. P. Tideman, Bloemendaal. Mr. Dr. M. Tydeman, Amersfoort. Mr. Clara Wichmann, 's Gravenhage. Oud-Katholiek Seminarie. (Muurhuizen 102l F. Kenninck, Theol. prof., President. C. Wijker, S. Script, professor. Mr. Dr. A. J. van den Bergh, Phil, professor. J. H. Berends, Hist, eccles. professor. P. J. Conijn, le Prefect. G. A. Smit, 2e Prefect. MIDDELBAAR ONDERW1JS. Plaatselijke Commissie van Toezicht. E. Kleyn, Voorzitter. C. M. Cremer, A. Ph. Louman, Mr. A. van Traa, F. J. C Baron van Hardenbroek van Ammerstol. Secretaris niet-lid J. G. van Dreumel. Rijks Hoogere Burgerschool. (5-jarigen curcus). Personeel. Dr. G. van Rij, Directeur, (Wiskunde en Kosmografie). Dr. H. M. Plas, (Natuurkunde). J. M. Thiel, (Wiskunde en Boekhouden). A. G. van Os, (Wiskunde, Werktuigk. en Rechfl. teekenen). A. M. Kerkkamp, (Wiskunde). Dr. P. K. Drossaart Lulofs, (Scheikunde). Dr. Th. Weevers, (Natuurlijke Historie). Dr. E. Kruisinga, (Nederl. en Engelsch en Letterkunde). T. P. de Jongh, (tijdelijki, Nederlandsche taal). L. Leopold, (Nederlandsche Taal en Geschiedenis). I. M. J. Hoog, (Fransche taal en Letterkunde). J. C. A. Havinga, (Fransche taal en Letterkunde). W. H. Moll, (Duitsche taal en Letterkunde). H. Sparnaay, (Duitsche taal en Letterkunde). B. D. Best, (Engelsche taal en Letterkunde). F. Wesseling, wnd. Directeur, (Aardrijkskunde). S. de Vries, (Geschiedenis en Aardrijkskunde). J. J. Bruckwilder, (tijdelijk), (Staatswetenschappen).

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 36