Si A. P. H. J. van Weezel Errens, (Handteekenen en Schoon- schrijven). I. Veen, (Gymnastiek). Mej. J. A. van Halteren, (tijdelijd), (Gymnastiek). E. A. Struykenkamp, Amanuensis. K. van Dijkhuizen, Concierge. Spreekuur van den Directeur in den regelMaandag en Donderdag van 12 uur 's namiddags. Gemeentel. Middelbare Handelsdagschool (4-jar. cursus). Commissie van Toezicht: C. M. Cremer, Voorzitter. Joh. H. van der Meiden, loco-Secr. J. H. C. Th. Teengs. J.S.J, de Jongh. M. de Pool. Th. H. J. Nieuwendijk. Mr. L. Stadig. Direc teur: J. Peper, (Handelswetenschappen). Leeraren. E. G. Coerrech Staal, Nederiandsche Taal en Handelscorresp. G. C. A. Mulder, (Duitsche Taal en Handelscorrespondentie). H. Groeneweg, J. M. Baarslag, (Engelsche Taal en Handelscorrespondentie). B. Hylkema, (Fransche Taal en Handelscorrespondentie). Mej. M. Beutier, (Natuurwetenschappen). Mej. A. M. C. v. d. Werfhorst, Fransch. M. J. van Dugteren, (Teekenen, Stenografie en Schoonschr.) J. H. Holscher, (Staatswetenschappen en Boekhouden) G. P. J. Lammens, (Wiskunde). (Aardrijkskunde en Geschiedenis) H. Wanningen, (Boekhouden, Handelsrekenen, Handelsken- nis en Recht) Mevr. A. Meinesz - Van Santen, Machineschrijven. Gemeentelijke Middelbare Handelsavondschool. (met 3-jarigen curcus). Directeur: J. Peper, (Handelswetenschappen). H. Wanningen, (Boekhouden en Handelsrekenen). J. H. Holscher, (Boekhouden en Handelsrekenen). A. Huyskens, (Nederl. Taal en Handelscorrespondentie. K. Westerbeek, (Nederl. Taal en Handelscorrespondentie. G. C. A.. Mulder, (Duitsche Taal en Handelscorrespondentie. J. W. Kiel, (Duitsche Taal en Handelscorrespondentie). B. Hylkema, Fransche Taal en Handelscorrespondentie). Mej. A. M. C. v. d. Werfhorst, (Boekhouden en Handelsw.). J. M. Baarslag, (Engelsche Taal en Handelscorrespondentie). H. J. Veldhoen, (Engelsche Taal en Handelscorrespondentie). M. J. van Dugteren, (Stenografie). Mevr. A. Meinesz—van Santen, (Machineschrijven).

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 37