48 in te vorderen bedrag niet hooger dan f 1, boven ft 10 C. Bij de uitbetaling is bovendien wegens het bedrag, inge- vorderd door eenzelfde postkantoor, het recht verschuldigd dat is vastgesteld voor een postwissel van gelijk bedrag. Formulieren. De prijs van adreskaarten en douane- verklaringen is nader gewijzigd op 1 cent per stuk. De prijs der arbeidslijsten is vastgesteld op 10 cent. Publieke Telephoonstations te Amersfoort. Automatische Telephoontoestellen. Door inwerping van een dubbeltje verkrijgt men verbin- ding met het plaatselijk net van Amersfoort. Utrechtschepoort (Centraal bureau) mede opengesteld voor het intercommunaal telefoonverkeer. Station der Holl. IJzeren Spoorweg-Maatschappij (voor ge- wone interlocale gesprekken van 3minuten, door inwerping van vijf dubeltjes (na waarschnwing door de telefonisten). M1DDELEN VAN VERVOER. SPOOR- EN TRAMWEGEN. Nederlandsche Spoorwegen. Wagenwerkplaats. J. P. F. Romer, Chef der Wagenwerkplaats. J. Ingerman, Ingenieur 2e kl. N. Textor, Magazijnmeester. R. Koerselman, Chef de Bureau. L. E. D. Langeveld, Commies. J. J. Westendorp, Commies. S. W. Schellinger, J. van Doornevelo, K. M. Enter, D. J. M. Bode, G. Langelaar, Klerk m. d. pers. titel van Commies 2e kl. C. P. Mevrelaar, Bureel-ambtenaar. J. A. Kok, id. W. Ouwerkerk, Schrijver. A. v. d. Burg. P. Godvliet, Werktuigkundige. F. H. P. Mellink, P. M. den Hertogh, Assistent-Werkmeester. J. D. Slingerland, W. IJfs, L. Lans, J. W. v. d. Gang, Tracti Districts-Bureau. M. H. Rovers, Ingenieur der Tractie.

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 54