63 Werkliedenvereeniging „Onderlinge Hulp. J. C. Pels Rijcken, Eere-Voorzitter. Jhr. Mr. B. W. T. Sandberg Jr., (OiO.N.), Eerelid. J. van Wessum, Voorzitter. A. M. Tromp van Hoist, (R.N.L.), Onder-Voorzitter. Jhr. S. M. van Reigersberg Versluys, le Penningmeester. J. Nefkens, 2e Penningmeester. L. van Achterbergh, le Secretaris. H. van Surksum, 2e Secretaris. Amersfoortsche Begrafenisvereeniging. Opgericht 1876. Als rechtspersoon erkend bij Kon. besluit van 17 Juli 1876, No 15, en 11 April 1906. Commissie van Toezicht. J. Bolk, Voorzitter. C. Prins, Penningmeester. Vacature Secretaris. J. van der Horst. W. v. Haselen P. Hzn., Dir. W. H. Kam. Aansprekers. J. de Valk. J. Renes Jr. J. A. Stoopendaal. W. F. Voges. J. van Winterswijk. David's Fonds. Legaat O. H. Beheerd door 't Dagelijksch Bestuur J. van Wessum, Jhr. S. M. van Reigersbergh Versluys en L. v. Achterbergh. Commissarissen H. Gerritsen en H. van Surksum. Volkshuisvesting I. Dr. H. W. Schreuder, Voorz. A. Herschel. Mej. E. Middelburg, Seer. W. H. Kam. H. C. v. Dam, Penningm. F. M. van Veen. T. J. van Grasstek. 2 Vacatures. Mej. E. Middelburg, Woningopzichteresse. Volkshuisvesting II. Dr. H. W. Schreuder, Voorz. F. M. van Veen. Mevr. Mr. Veenstra, geb. M. R. N. Oosterveen. Van Eck, Seer. L. A. baron van Ittersum. H. C. van Dam, Penningm. Mej. E. Middelburg. W. G. Klomp, Waarn. Woninginspecteur. Vereen tot het bouwen en verbeteren van Woningen. Jhr. J. W. A. Barchman A. M. Tromp v. Hoist, Penn. Wuytiers, Voorz. J. Bolk. Mr. A. van Traa, Seer. A, A. Hamers,

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 69