64 R. K. Bouwvereeniging „St. Bonifacius". G. Noordman, Voorzitter. J. Koekoek, Penningmeester. J. J. Peperzak, Secretaris. H. van 't Erve, 2e Secertaris. Bouwvereeniging „Goed Wonen". L. Uitzinger, Voorzitter. H. G. Huslage, Secretaris Bouwvereeniging „Marianne". A. W. Boeckhorst, Voorzitter. G. Lammerts, Secretaris. A. C. J. Hartong, Penningm. Bouwvereeniging V. 1. O. S. W. Wijk, Voorzitter. E. Sluiter, Secretaris.- Bouwvereeniging „St. Ansfridus". F. L. Laporte, Voorzitter. G. J. Noordman, Secretaris. Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Departement Amersfoort. Dr. R. Miedeina, Voorzitter. W. D. Heldernran. G. H. Kolff, Vice-Voorzitter. W. A. van den Bovenkamp. F. J. van Grasstek, Penningm. P. van den Hooff. Mr. Dr. H. T. A. Verhoef. Mevr. van der Wijk, Seer. Nutsspaarbank. Bestuur C. J. F. Prins, Voorz. G. H. Kolff, le Penningm. W. D. Helderman, Seer. Dr. B. j.v. Enst, Onder-Voorz. Commissarissen. J. Bolk. H. C. van Dam. W. H. Kam. Jhr. S. M. van Reigersberg P. A. J. Blom. Versluys. Zitting wordt gehouden Woensdagsmiddags van 4—5 en Zaterdagsavonds van 6'/2—7'/2 uur in de Frobelschool. Amersf. Toynbee-Vereeniging „Ons Huis". H. Gerritsen, Voorzitter. E. J. Ruitenberg. Mej. E. Middelburg. Concierge J. van Wijland. Amersfoortsch Drankweercomite. Namens Volksbond tegen Drankmisbruik. Prof. F. Kenninck, Voorz. Secretaris. NamensChr. Nat. Geheelonthouders- Vereeniging. D. A. G. van der Heide. H. Palm. Namens: Kruisverbond H. Bernardus. Vacature,

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 70