70 Raad van Toezicht. K. van den Burg, Gemeente-Ontvanger, Voorzitter. B. J. Bloemendaal, Industrieel. Joh. Knoppers, Notaris. H. Noorman, Aannemer. D. Ruijs, Industrieel. Kassier Boekhouder: Mr. L. Stadig. Secretaris: W. Salomons. Van der Zoo de Jong Van Ophoven. Amersfoort Bussum Baarn Huizen Laren. Kantoor AmersfoortWestsingel 37. Amersf. Ver. voor den Geld- en Effectenhandel. Opgericht 1 Maart 1915. Goedgekeurd bij K. B. 30 April 1915. Mr. A. van Traa, Voorz. Mr, A. M. Bos P. Azn., J" van Ophoven, Seer. Penningm. Rijksverzekeringsbank. G. H. van den Berg. Agent ter standplaats Amersfoort, voor de gemeenten Amersfoort, Baarn, Barneveld, de Bilt, Bun- schoten, Eemnes, Hoevelaken, Hoogland, Leusden, Maarn, Nijkerk, Putten, Renswoude, Scherpenzeel, Soest, Stouten- burg, Woudenberg en Zeist. Bank van Leening. J. van Wessum, Directeur. Genootschap voor Landbouw en Kruidkunde. Afdeeling Amersfoort. A. M. Tromp van Hoist (R.N.L.), Voorzitter. A. J. Looxma van Welderen. Baron Rengers, Seer. Penn. J. K. Knottebelt, (Hoogland). A. v. d. Hengel, (Hamersveld). C. Hartman, (Hoogland). Nederl. Mlj. voor Tuinbouw en Plantkunde. Afdeeling Amersfoort. G. v.d. Wetering, Voorzitter. G. Voorneveld, Penningm. W. Brink, Secretaris. Tuinbouwvereen.,, Amersfoort". A. M. Tromp van Hoist, H. v. d. Knoop, 2e Seer. Voorz. H. J. de Kempenaar, Penn. Johs. Knoppers. Onder-Voorz. C. Esveldt, Commissaris. C. A. J.J. v. d. Linden, le seer. Th. van de Waal. idem.

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 76