72 J. G. Prins, pi. v. v. Secretaris. T. van Daal en J. Overeem, leden. Staatstoezicht op Fabrieken en Werkplaatsen. Arbeids-Inspectie 4e District, Oudegracht 111, Utrecht. E. H. Ekker, Hoofdinspecteur van den Arbeid. (Districts- hoofd te Utrecht, Stadhouderslaan 35. Mej. A. A. Nuijsink, Inspectrice van den Arbeid te 's Hage. J. H. J. Huijgens, Inspecteur van den Arbeid 2e kl„ Utrecht. F. D. Hartman, Opzichter van den Arbeid, Utrecht. J. G. van Dreumel, Opzichter van den Arbeid te Utrecht. G. G. Heij, Controleur van den Arbeid te 's Hage. Mej. J- W. Lam, Adm. Ambt. le kl. bij de Arbeidsinspectie. T. G. R. Brouwer, Adm. Ambt. 2e kl. bij de Arbeidsinspectie. F. E. J. de Jong, Adm. Ambt. 2e kl. bij de Arbeidsinspectie. Mej. M. J. Houtkamp, Adm. Ambt. 3ekl. bij de Arbeidsinspectie. J. Th. Burghouts, Adm. Ambt. 3e kl. bij de Arbeidsinspectie. W. M. G. Jansen, Adm. Ambt. 3e kl. bij de Arbeidsinspectie. D. Jansen, Adm. Ambt. 3e kl. bij de Arbeidsinspectie. Raad van Arbeid. Bestuur. Voorzitter: Ad. ter Cock, van Lenneplaan 27, Hilversum. SecretarisJ. M. Erkelens, Scheltemalaan 5, Amersfoort. PI. v. v. Voorzitter: A.J: A. van Overstraten Dootjes, Hoofd- Commies, Secretarie Hilversum. Bestuurslid WerkgeverW. van Schaik, Amersfoort. Bestuurslid-Werknemer: H. Brouwer, Kerklaan 10a Hilversum. PI. v. v. Bestuurslid-WergeverH. Meursing, Directeur Phoenixbrouwerij, Amersfoort. PI. v. v. Bestuurslid-werknemerN. Veger, Vlasakkerweg 16 Amersfoort. Werkgevers-leden en plaatsvervangende werkgevers-leden 1. Lid, S. Bakker, Meerweg 4, Bussum. PI. lid, P. Dekker Jbzn., Kruissteeg, Hilversum. 2. Lid, W. van den Hengel, Hzn., Stoutenburg. PI. lid, J. H. Hassing, Arnhemscheweg 36, Amersfoort. 3. Lid, H. Meursing< Amersfoort. PI. lid, Bern. W. C. Emons, Hilversum. 4. Lid, W. v. Schaik, Schimmelp. str. 25, Amersfoort. PI. lid, H. J. Weitjens, Brinklaan 33, Bussum. Werknemers-leden en plaatsvervangende werknemers-leden 1. Lid, H. Brouwer, Kerklaan 10a, Hilversum. PI. lid, B. A. Wannemakers, Laarderweg 54, Bussum. 2. Lid, N. Veger, Vlasakkerweg 16, Amersfoort. PI. lid, T. C. R. Smit, Utrechtscheweg 79, Amersfoort. 3. Lid, G. van Wijland, Monnikenpad 5, Amersfoort. PI. lid, B. Noordewier, Aldegondestraat 21, Amersfoort.

Adresboeken Amersfoort | 1920 | | pagina 78