FONTEIN SCHIPPERS Haring, J. C., adj-ond., Leusderweg 88 Haringsma, R., tuinman, Heiligenbergerweg 8 Harms, L., rijksambtenaar, Methorststraat 23 Harpen, J. van, aannemer, P. C. Hooftlaan 3 Harrems, J. G., cartonnagewerker, Frans Halsstraat 41 Harris, mej. G. E. verpleegster, Willem van Mechelenstraat 3 Harsselaar, W. van, arbeider, Hellestraat 20 Hart, M. J. 't, vader geref. weeshuis, Hoogeweg 4 Hart, J. van der, onderwijzer, Schimmelpenninckstraat 9 Harten, G. van, koetsier, Beekensteinschelaan 52 Harten, G. J. van, electricien, Miereveldstraat 7 Harten, G. van, rijtuigpoetser, Kroontjesmolen 1 Harten, H. van, koetsier, Bisschopsweg 87 Harting, wed. D., Muurhuizen 5 Hartings, J. R., arbeider, Paulus Borstraat 70 Hartkamp, J., Appelmarkt 4 Hartlooper, T., reiziger, Scheltusstraat 6 Hartman, C„ R. K., pastoor, Zand 31 Hartman, J., onderofficier, Paulus Borstraat 6 Hartman, J., arbeider, Woestijgerweg 91 Hartman, koopman, Breestraat 21 Hartman, L. H., rechercheur, Leenaert Nicasiusdwarsstraat 13 Hartman, Th. in melk, eieren en boter, Weverssingel 9 Hartog, G. den, boekhouder C. B., Lavendelstraat 9a Hartog, H. C. den, onderwijzer, Willem van Mechelenstraat 36 Hartogsveld, timmerman N. S., Bisschopsweg 79 Hartogsveld, J., Achter't Oude Weeshuis 15 Hartogsveld, J., voorslager, Soesterweg 21 Hartogsveld, S., bakker, Gaslaan 94 Hartogsveld, S., Kruiskamp 48 Hartogsveld, S., gruttersknecht, Kruiskamp 76 Hartong, A. C. J., inspecteur verz.~maatsch„ Utrechtscheweg 167 Hartskamp, G. W. van, brigadier v. politie, Aldegondestraat 73 Hartskamp, J. van, Arnhemscheweg 2133 Hartwich, P. J. J„ onderofficier, Snouckaertlaan 36 Haselen, A. A. van, boekhouder, Groote Koppel 11 Haselen, mej. G.J. van, onderwijzeres, Korte Beekstraat 1 Haselen, H. van, graanhandel, Groote Koppel 5 Haselen, Herm. P. van, Correspondentschap Nederlandsche Bank, Muurhuizen 11, ®pifp 153 Haselen, mej. J. C. van, Groote Spui 21 Haselen, J. van, procuratiehouder, Prinses Julianalaan 5 BEHAN6ERIJ EN r-} T_ i /1Q(=; MEU ESI LEERING stoffeerderij L-angestr. I el. 4yo verhuizingen 119

Adresboeken Amersfoort | 1921 | | pagina 123