BIOSCOOP „DEAREND" van Vrijdag- tot en Monkhorst, G. A. H., agent van politie, Kruiskamp 72 ..Monopole", Hotel Cafe Restaurant, Stationsplein 6, 41 Monster, mej. M.. Off. Leger des Heils, Havik 33 Moors, J., wagenmaker, Narcisstraat 13 Moorselaar, E. van, spoorarb., Gerrit van Stellingwerfstraat 24 Moorselaar, wed. M. van, Frans Halsstraat 11 Moorselaar, mej. M. van, winkeljuffrouw, Langestraat 104 Moorsselaar, G. P. van, timmerman, Veldstraat 11 Mooy, A. J. C., muziekonderwijzer, Joh. van Oldenbarneveltlaan 8 Mooij, E. J., boekdrukker, Korte Bergstraat 13 Moojen H., leeraar Ambachtsschool, Heiligenbergerweg 5 Morel, F. W. A. I., commies N. S., Koningin Wilhelminastraat 27 Moret, M. J., kantoorbediende, Arnhemscheweg 30 Morgen, J. A. W. von, kantoorbediende, Pieter Bothlaan 44 Moro, P., kleermaker, Bisschopsweg 29 Moro, mej. H., Appelweg 52 Morre, H., telegrambesteller, Bloemendalschestraat 40 Morren, E., melkslijter, Groenesteeg 1 Morren, G., melkslijter, Liendertscheweg 6 Morren, G., schoenmaker, Hellesteeg 1 Morren, H. H. E., arts, Langegracht 11, ®j«|p 55 Morren, H. M., arbeider, Soesterweg 34 Morren, J., arbeider N. S., Soesterweg 34 Morsing, A., voerman, Dorresteinschesteeg 3 Mosseveld, F. P. van, bankwerkerN.S., Gerrit v.Stellingwerfstr.82 Mossing, H., koopman, Barchman Wuytierslaan 173 Most, Th. J. v. d., fabrieksarbeider, Miereveldstraat 55 Mosterd, P., in groenten, Driest 42 Mostertman, wed. G.,.Schimmelpenninckkade 25 Mostertman, mej. W., onderwijzeres, Schimmelpenninckkade 25 Mostertman, W., timmerman, Coninckstraat 62 Mots, G. d£, bakker, Leliestraat 22 Mots, H. de, tuinman, Everard Meysterweg 5 Mots, J. de, timmerman, St. Bonifaciusstraat 23 Mots, wed. M. de, Eemstraat 12 Moulin, H. T. de, gep. majoor, P. C. Hooftlaan 5 Moulin, B. J. du, assistent N. S., Paulus Potterstraat 56 Mourik, wed. C. van, Soesterweg 126 Mourik, G. van, beeldhouwer, Kamperbinnenpoort 1 Mourik, H. van, letterzetter, Noodwoningen Woestijgerweg Mourik, J. van, serg. majoor, Willem van Mechelenstraat 9 11met Maandagavond Voorstelling E& Annex Cafe en Danszaal (Dansleeraar Joh. Steeman) Voor Feestelijkheden en Vergaderingen zalen disponibel. 177

Adresboeken Amersfoort | 1921 | | pagina 181