Taxi-Onderneming - W* F+ vd* Zwaan Struik, B. H., conducteur N. S., Miereveldstraat 65 Struijkenkamp, E. A., amanuensis R. H. B. S., Miereveldstraat 5 Struve, J. D., verzekeringsagent, Weverssingel 10 Struve, R., boekhouder, Berkenweg 26 Strijbos, D., bakker, Miereveldstraat 68 Strijbos, M., arbeider, Noodwoning Soesterweg Strijland, J., politieagent, Soesterweg 6 Stiirler de Frienisberg, wed. Jhr. L. A. H. de, Pieter Bothlaan 42 Stuurman, A., kommies verificateur inv. en acc., Methorststraat 22 Stuurman, H., in koloniale waren, Hof 25 Stuurop, H. A. J. D., winkelier, Kamperbinnenpoort 6 Stuurop, wed. J., Nieuwstraat 42 Stuurop, J., reiziger, Nieuwstraat 32 Stuut, W., sergeant-majoor, Soesterweg 347 Sukkel, H., overwegwachter N. S., Hoogeweg 164 Surksum, G. van, Kamp 54 Surksum, mej. G., naaister, Hoogeweg 4 Surksum, H. van, schilder, Utrechtscheweg 1 Surksum, H. van, meesterknecht graanhandel, Kreupelstraat 3 Surksum, H. van, zolderknecht, Kleine Nachtegaalstraat 10 Surksum, W. van, kantoorbediende, Joannes van Dieststraat 8 Sutherland, A. F., gepensionneerd kapitein infanterie, Bergstraat 31 Sutherland, J. M., kleermaker, Bisschopsweg 93 Swagers, N. C., stations-assistent N. S., Paulus Borstraat 1 Swagerman, K., leeraar ambachtsschool, 't Zand 22 Swanen, G. J., werkmeester, Pieter Pijpersstraat 16 Swartbol, C., gep., Anna Paulownalaan 18 Sweden, E. E. van, Groote Spui 3 Sweden, wed. H. E. van, Groote Spui 3 Sweden, K. E. van, in brandstoffen, Groote Spui 3 Swelheim, T. P., Koningin Wilhelminastraat 35b Swieten, H. J. van, rijknecht, 't Stort 2 Swieten, J. van, arbeider N. S., 't Stort 2 Sijbel, F. W. J., commies tit. N. S., Van Persijnstraat la SijthofF, L. C. P., stafmuzikant, Hessenstraat 20 Tak, A: J., onderofficier, Puntenburgerlaan 12a Takken, A., wagenlichter, Puntenburgerlaan 33 Takken, wed. G. H., Puntenburgerlaan 26 Talsma, D., plateelschilder, Kroontjesmolen 15 Tameling, A. Soesterweg 106 Tamminga, wed. H., Hooglandscheweg 31 Westsingcl 1 a Tclcfoon 45 223

Adresboeken Amersfoort | 1921 | | pagina 227