BIOSCOOP ,,DE AREND" van.Yrijdag-tot e" Thomassen, A., arbeider, Lageweg 4 s Thomassen, M., bakker, Muurhuizen 40 Thomee, mej. J. C., enquetrice T. B. C., Schimmelpenninckstraat 6 Thomson, D., signaalwachter, Leenaert Nicasiusstraat 7 Thoden van Velzen, wed. P., Emmalaan 10 Thuere, mej. W. L., verpleegster, Gerrit van Stellingwerfstraat 92 Thuijl, G. van, sigarenmaker, Jan Steenstraat 22 Thij, H. A. F. ten, aannemer, Leusderweg Woningbouw Thijssen, E. J. H., ingenieur, Nassaulaan 3 Tiddens, P., commies P. en T., Puntenburgerlaan 7 Tieland, P. J., smid N. S., Westerstraat 77 Tiele, H. J., Paulus Buyslaan 12 Tiemens, A., arbeider, Breedesteeg 15 Tiessen, L., reiziger, Koningin Wilhelminastraat 20 Tiggelaven, A., koopman, Liendertscheweg 12 Tiggelaven, wed. J., Liendertscheweg 36 Tiggers, P. J., musicus, Daam Fockemalaan 98 Til, C. van, meubelmaker, Woestijgerweg 102 Tilburg, H. J., opperwachtmeester, Leliestraat 74 Tillemans, A. F. A., in sigaren enz., Leusderweg 48 Tillemans, mej. A. M., naaister, Muurhuizen 8 Tillemans, F. A. W., bakker, Hooglandscheweg 14 Tillemans, J. P. F. A., kantoorbediende, Stationsstraat 16 Tilman, H. M., militair verpleger, Kamperbinnenpoort 9 Timmer, A., arbeider N. S., Eemstraat 43 Timmer, W., stoker gasfabriek, Eemstraat 36 Timmerman, B. H., bakker, Leenaert Nicasiusdwarsstraat 16 Timmerman, D., landbouwer, Lageweg 60 Timmerman, E., kantoorbediende, Liendertscheweg 17 Timmerman, F. A., arbeider, Narcisstraat 19 Timmerman, G., landbouwer, Hoogeweg 126 Timmerman, H., tuinman, Arnhemscheweg 110 Timmerman, J., filiaalhouder, Varkensmarkt 17a Timmerman, K., arbeider, Hoogeweg 124 Timmerman, P., fabrieksarbeider, Hoogeweg 64 Timmermans, A. W., schilder, Langegracht 13 Timmermans, L., metselaar, St. Bonifaciusstraat 26 Timmermans, fa. M., Muziekhandel, Krommestraat 29 Timmers, J. P., brievenbesteller, St. Bonifaciusstraat 88 Tjabring, J. H., ambtenaar N. S., Appelweg 98 Tol, A. B. v. d., wagenlichter, St. Bonifaciusstraat 86 metMaandagavond Voorstelling Si Annex Cafe en Danszaal (Dansleeraar Joh. Steeman) Voor Feestelijkheden en Vergaderingen zalen disponibel. 225

Adresboeken Amersfoort | 1921 | | pagina 229