Fonds ter aanmoediging en ondersteuning van den Ge- wapenden Dienst in de Nederlanden. SPAARBANKEN. Coop. Spaar- en Voorschotbank „Boaz" (Arnh.weg 13). Nutsspaarbank. (Utrechtscheweg 9). Amersfoortsche R. K. Spaarbank. B ANKINSTELLIN GEN. Amersfoortsche Ver. voor den Geld- en Effectenhandel. Nederlandsche Bank. Amsterdamsche Bank (Kortegracht 16.) Bank-Associatie. (Utrechtscheweg hoek Snouckaertlaan.) N. V. Centr. Crediet- en Landbouwbank (Kortegracht 8). Geldersche Credietvereeniging. (Utrechtschestraat34 - 36). Voorzitter: A. M. E. des Tombe; Secretaris: G. Dekker; Penningmeester: J. A. Rant; Leden: A. F. Sutherland en van der Lijke. Boekhouder: Mr. L. Stadig. Geopend: Maandag en Donderdag 's avonds van 7—9 uur. Rente voor Spaargelden 3,6%- Crediet voor Middenstanders. Voorzitter; C. J. F. Prins Vice-Voorzitter: B. J. van Enst; Secretaris: W. D. HeldermanLeden: J. Bolk, H. C. van Dam, P. A. J. Blom, T; W. J. Heijligers, W. H. Kam en Jhr. S. M. van Reigersberg Versluijs Directeur: G. H. Kolff. Voorzitter; L. A. HoubaerSecretaris: C. JornaPenningmeester J. G. A. Meeuwsen. De zittingen voor het bijschrijven en terugbetalen worden iederen Zondag gehouden van 12 tot 1 uur en iederen Woensdag van 7 tot 73/4 uur in de R. K. Jongensschool aan de Breedstraat. Voorzitter: J. van Ophoven; Secretaris: L. A. baron van Ittersum; Penningmeester: Mr. A. M. Bos. Correspondent: Herms. P. van Haselen, Muurhuizen 11, Telefoon 153. Directeuren: J. Coster Jr. en Mr. L. R. van Dam. Wertheim en Gompertz 1834 en Credietvereeniging 1853. Directeur: F. van Kessel. Directeuren: L. A. baron van Ittersum en J. F. de With. 31

Adresboeken Amersfoort | 1921 | | pagina 35