Nationale Bankvereeniging (Kortegracht 3 N. V. Middenstands Credietbank (Langegracht 4). Directeur: A. H. Martens. Van der Zoo de Jong en Van Ophoven (Westsingel 37). HANDEL EN NIJVERHEID. Maatschappij van Nijverheid (Dep. Amersfoort). Vereeniging Handel en Nijverheid. N. V. Middenstandsvereeniging „De Hanze." Kanaalvereeniging „De Geldersche Vallei." N. V. Amersfoortsche Keiveem. PATROONSVEREENIGINGEN. Amersfoortsche Bakkerspatroonsvereeniging. Amersfoortsche Vereeniging van Boekhandelaren. „Verambo." Directeuren: Mr. A. M. Bos en J. H. T. Ch. Teengs. Voorzitter- J. H. v. d. Meiden; Vice-Voorzitter: C. G. Beltman; Secre- taris: E. v. Vollenhoven; Penningmeester: Chr. Groeneveldt; Commis- sarissen: W. Korthals Altes, A. Dros en Mr. Dr. Th. A. Verhoef. Voorzitter: L. Houbaer; Secretaris: B. Kramer, Langstraat 121. Telefoon 119; Penningmeester: A. H. Martens, directeur Middenstands-Credietbank; Incassobureau: W. v. Rossum, Langestraat 44. Telefoon 407; Rechts- kundig Adviseur: Mr. J. Frima, Langestraat 99. Telephoon 419. Voorzitter: A. C. Beijer; Secretaris: L. J. Hemels, Kamp 50; Penning meester: H. W. Stenfert. x Voorzitter: Mr. J. C. graaf van Randwijck; Secretaris: Notaris Sand- brink te Veenendaal; Penningmeester: Joh. H. van der Meiden. Directeur: H. L. A. Dullaert, Administratie Korte Gracht 8, Amersfoort. Opslagplaats van goederen tegen overgave van cefil. Voorzitter: A. J. van Zalingen; Vice-voorzitter: H. Koning; Secretaris: J. D. van Gelder; 2e Secretaris: H. W. RamselaarPenningmeester: C. van Ommeren. Voorzitter: G. J. Slothouwer, Secretaris: B. Kramer, Langestraat 121. Telefoon 119; Penningmeester: H. Elzenaar. Vereenigde Amersfoortsche Boekhandel. Directeur: B. Kramer; Commissarissen: G. J. Slothouwer en J. Berends. Kantoor Langestraat 121. Telefoon 119. 32

Adresboeken Amersfoort | 1921 | | pagina 36