Z. VAN DE BIJL Kamp No. 17 BIOSCOOP7DE AREND Busquet, J., kapitein infanterie, Prinses Julianaplein 3 Butje, F. W. winkelbediende, Mooierstraat 20 Butselaar, H., nachttelefonist, Gerrit van Stellingwerfstraat 10 Butselaar, H. A., schilder, Monnikenpad 37 Butselaar, J., stucadoor, Hellestraat 10 Butselaar, P. J., loopknecht, Leusderweg 168 Butselaar, P. J., arbeider, Monnikenpad 37 Butselaar, R. A., rijkswerkman, Bisschopsweg 8 Butselaar, R. A., arbeider, Hellestraat 20 Butselaar, W. J., onderwijzer, Bloemendalschestraat 38 Buuren, Ant. C. v., bakker en confiseur, Arnh.straat 21, 431 Buuren, C. v., opz. bureelambt. genie, Schimmelpenninckstraat 8 Buuren, C. H. van, Bergstraat 4 Buuren, D., mil. schrijver, Tuinstraat 2 Buuren, J. C. van, bakker, Bergstraat 2, ®""Jp 490 Buuren, D. van, dir. „Voorwaarts", Schimmelpennickstraat 58 Buwalda, J., wachtmeester, Muurhuizen 12 Buijs, A., smid, Soesterweg 301 Buijs, C., onder-machinist, Woestijgerweg 121 Buijs, mej. C. W., onderwijzeres, Zuidsingel 42 Buijs, F., loodgieter, Methorststraat 7 Buijs, H., leerling-machinist, Leliestraat 79 Buijs, J., koopman in lompen, Groote Haag 58 Buijs, J., majoor infanterie, Koningin Wilhelminastraat 3 Buijs, wed. J., Spieringsteeg 10 Buijs, mej. M. C. W., Heinsiuslaan 8 Buijtenen,P. v., hoofd eener R.K. school, Matthias Withoosstr. 36 Buijtenhuis, mej. F., onderwijzeres, Langestraat 1 Bijhold, F., onderofficier-verpleger, 2e Infanterie-Kazernestraat 8a Bijl, wed. G. van de, Coninckstraat 69 Bijl, J., onderwijzer, Bernulfusstraat Loodgieter annex Huishoudelijke Artikelen Bijlsma, B., arbeider, Van Bemmelstraat 16 Bijlsma, J., machinist, Miereveldstraat 73 Bijlsma, W., wagenlichter N.S., Westerstraat 63 Bijnen, A. van, sigarenmaker, Groote Haag 49 Bijnen, G. van, fabrieksarbeider, Gerrit van Stellingwerfstraat 68 Bijnen, G., kleermaker, Aldegondestraat 14 Voorstelling Si Annex Cafe en Danszaal (Dansleeraar Joh. Steeman) Voor Feestelijkheden en Vergaderingen zalen disponibel. 81

Adresboeken Amersfoort | 1921 | | pagina 85