H£T AMERSFOORTSCH DABBL1D Ebbenhorst, W., schilder N. S„ Westerstraat 9 Ebbinge Wubben, wed. J. A. v., Schimmelpenninckstraat 27 Eberson, L. H., ritmeester cavalerie, Frederik van Blankenheym- straat 2 530 Eck, A. A van, sigarenmaker, Kruiskamp 87 Eck, C. J. D. van, gep. landmeter, Prinses Julianaplein 7 Eck, D. van, zadelmaker huzaren, Schimmelpenninckkade 15 Eck, wed. H. van, Dorresteinschesteeg 193 Eck, mej. J. van, onderwijzeres, Prinses Julianaplein 7 Eck, M. H. van, boekhoudster, Prinses Julianaplein 7 Eck, M. van, arbeider, Appelweg 61 Eck, mej. W. M. van, onderwijzeres, Prinses Julianaplein 7 Eck, W. van, arbeider, Leusderweg 102 Eckstein, C., Arnhemscheweg 59 Eckstein, E. C., procuratiehouder, Arnhemscheweg 59 Edelenbosch, K., kantoorbediende, Gerard Doustraat 6 Ederveen, J., spoorwegarbeider, Leusderweg 26 Ederveen, T., spoorwegarbeider, Soesterweg 308 Ee, wed. J. van, Soesterweg 297 Ee, R. v., timmerman, Lange Beekstraat 25 Eeden, wed. A. van, Kleine Haag 15 Eeden, C. van, timmerman, Methorststraat 1 Eeden, mej. G. van, Monnikenpad ll2 Eeden, mej. G. van, Monnikenpad 11' Eeden, G. J. v., schilder, Bloemendalschestraat 40 Eeden, G. van, tapijtwever, Walikersteeg 27 Eeden, wed. G. v., zadelmakerij, Arnhemschestraat 6 Eeden, H. van, schilder, Hellesteeg 5 Eeden, J. van, schilder, Hellestraat 69 Eeden, J. van, tapijtwever, Walikersteeg 38 Eeden, J. van, schilder, Bloemendalschestraat 40 Eeden, J. van, seinhuiswachter, Everard Meysterweg 9 Eeden, L. R. v., handelsreiziger, Steven van der Hagenlaan 8 Eeden, P. van, leerling-machinist, Everard Meysterweg 9 Eeden, P. van, schrijver, Bloemendalschestraat 40 Eeden, P. van, leerling-machinist, Frans Halsstraat 5 Eeden, W. van, schilder, N. S., Soesterweg 71 Eeden, W. van, werkman, Walikersteeg 31 Eek, H., locomotiefpoetser, Bisschopsweg 68 Eek, J., beambte N.S., Bisschopsweg 68 verleent groote plaatsruimte aan hat openbare leven van ELKE gezindte 95

Adresboeken Amersfoort | 1921 | | pagina 99