Hardesmeets, F. J., in rijwielen, Arnhemschestraat 27 Hardeveld, H., opper-wachtmeester, Scheltusstr. 28 Haring, J. C., adj.-ond., Leusderweg 88 Haringsma, J., arbeider, Oldenb.steeg 6 Haringsma, R., arbeider N. S., v. Bemmelstraat 77 Harms, L„ rijksambtenaar, Methorststraat 23 Harrems, J. G., cartonnagewerker, Frans Halsstraat 41 Harsselaar, W. van, arbeider, Hellestraat 20 Harst, Dr. G. v. d., de Wittlaan 5 Hart, M. J. 't, vader geref. weeshuis, Hoogeweg 4 Hart, J. van der, onderwijzer, Schimmelpenninckstraat 9 Hartel, Maison, robes en confection, Kortegracht 6 Harten, G. van, koetsier, Beekensteinschelaan 52 Harten, G. J. van, electricien, Miereveldstraat 7 Harten, G. van, rijtuigpoetser, Kroontjesmolen 1 Harten, H. van, koetsier, Bisschopsweg 87 Harting, wed. D., Muurhuizen 5 Hartings, J. R., arbeider, van Assenraadstraat 1 Hartkamp, D. L., ambt. N. S., Krommestraat 44a Hartlooper, T„ reiziger, Scheltusstraat 6 Hartman, C., R. K. pastoor, Zand 31 Hartman, J., onderofficier, Paulus Borstraat 6 Hartman, J., arbeider, Woestijgerweg 91 Hartman, J., koopman, Breestraat 21 Hartman, L. H., rechercheur, Leenaert Nicasiusdwarsstr. 13 Hartman, Th. J., in melk, eieren en boter, Weverssingel 9 Hartog, G. den, boekhouder C, B., Lavendelstraat 9a Hartog, H. C. den, onderwijzer, Willem van Mechelenstr. 36 Hartogsveld, J., timmerman N. S., Bisschopsweg 79 Hartogsveld, J., Achter't Oude Weeshuis 15 Hartogsveld, J., voorslager, Berg en Dalstraat 7 Hartogsveld, S., bakker, Gaslaan 94 Hartogsveld, S., tuinman, Kruiskamp 48 Hartogsveld, S., gruttersknecht, Kruiskamp 76 Hartong, A. C. J., inspecteurverz.-maatsch., Utrechtschew.167 Hartskamp, G. W. van, brigadier v. politie, Aldegondestr. 73 Hartskamp, J. van, Arnhemscheweg 2133 Hartwich, P. J. J., onderofficier, Snouckaertlaan 36 Haselen, A. A. van, boebhouder, Groote Koppel 11 Haselen, mej. G. J. van, onderwijzeres, Korte Beekstraat 1 Haselen, Herm. P. van, Correspondentschap Nederl. Bank, Muurhuizen 11. 153 Haselen, mej. J. C. van, Groote Spui 21 Haselen, J. van, procuratiehouder, Prinses Julianalaan 5 Haselen, wed. P. H. van, Korte Beeksraat 1 Haselen Jr., P. H. van, makelaar, Snouckaertlaan 22 121

Adresboeken Amersfoort | 1922 | | pagina 127