Driebergen: bode Esmeijer, per adres B. J. Jens, Utrechtschestraat 20, Vrijdags 6 uur. Eemnes: bode C. v. d, Wardt, per adres A. v. d. Hoek, Appelmarkt 18, Vrijdags 3 uur. Hamersveld: bode G. Hoogland, per adres J. C. Beitler, Beestenmarkt 10, Vrijdags 11 uur. Hamersveld- bode J. Zwanenburg, per adres C. P. Goes, Kamp 53 en A. v. d. Hoek, Appelmarkt 18, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zater- dag 12 uur. Harderwijk: bode C. Schreuder, per adres A. v. d. Hoek, Appelmarkt 18, Dagelijks 11 uur. Hoevelaken: bode G. Heikamp, per adres C. P. Goes, Kamp 53. Dagelijks 11 uur. Hoogland: bode W. Verhoef, per adres Wed. Eijbergen, Bloemendal 27. Dagelijks 12 uur. Hilversum: bode G. van Buuren, per adres A. v. d. Hoek, Appelmarkt 18, Dagelijks 3 uur. Leusdenzie Hamersveld. Nijkerk, Putten en Harderwijk: bode van Beek, per adres H. van Laar, Achter 't Oude Stadhuis 1. Dinsdags en Vrijdags 1 uur. Nijkerk, Putten en Harderwijk: bode J. Ruiter, per adres Th. Welling Zevenhuizen 1, Dinsdags en Vrijdags 4 uur. Nijkerk: bode C. v. d. Brink, per adres C. P. Goes, Kamp 53, Dinsdags en Zaterdags 6 uur namiddags. Nijkerk: bode Kieft, per adres Schultz, ,,'t Zwarte paard" Kamp 47, Dinsdags en Zaterdags 6y2 uur namiddags. Nijkerk: bode G. Boone, per adres C. P. Goes, Kamp 53, Dinsdag en Vrijdag 5 uur. Nijkerk: bode J. Klok, per adres Heere, Hof, Woensdag en Zaterdags 12 uur. Soest: bode R. Haagen, per adres A. v. d. Hoek, Appelmarkt 18, Maan- dags, Woensdags en Vrijdags, 3 uur. Soest en Soestdijk: bode van t Net, per adres B. J. Jens, Utrechtsche straat 20, Dinsdags en Vrijdags, 2 uur. Scherpenzeel en Veenendaal: bode T. Helms, per adres R. Pothoven, Lieve Vrouwestraat 21, 's Maandags, Woensdags en Vrijdags 5 uur. Scherpenzeel en Veenendaal: bode Hardeman, op de Varkensmarkt, 's Maandags, Woensdags en Vrijdags, 3 uur. VoorthuizenR. van Dijk, per adres J. C. Beitler, Beestenmarkt 10, s Vrijdags, 4 uur. Woudenberg, Leusden, Zeist en Utrecht: bode J. B. Helms, per adres B. J. Jens, Utrechtschestraat 20, 's Maandags, Woensdags en Vrijdags, 4 uur. UtrechtAuto-bodedienst J. van Doom, Zuidsingel 67. Dagelijks, 7 uur voormiddags. Utrecht: Auto-bodedienst v. d. Biezenbos, Koestraat 18b. Dagelijks, 7 uur voormiddags. 15

Adresboeken Amersfoort | 1922 | | pagina 21