HET AMERSFOORTSCH OAGBLAQ D. J. SMITSArnhemschestraat 18-20 :i Tel. 229 bereikte steeds de grootste successen met „brieven onder nummer" Smit, G., arbeider, Soesterweg 8 Smit, G. J., sergeant-majoor, 2e Infanterie Kazernestraat 8c Smit, H., Scheltusstraat 20 Smit, mej. H., Muurhuizen 1 Smit, mej. H. A., zangleerares, Korte Bergstraat 8 Smit, H. J., opzichter seinwezen, Puntenburgerlaan 8 Smit, J., kantoorbediende, Kerkstraat 5 Smit, J., bankwerker, Verhoevenstraat 3 Smit, J. E., boterhandelaar, Kamp 27 Smit, J. E., schilder, Langestraat 123 Smit, J. J., goudsmid, Krommestraat 25a Smit, L. H., arbeider N. S., Soesterweg 12 Smit, mej. M., pensionhoudster, Stationsstraat 16a Smit, M. C., barbier, Utrechtschestraat 4 Smit Jr., M. C., ambtenaar N. S„ Utrechtschestraat 4 Smit, Ph., letterzetter, Everard Meysterweg 23 Smit, R„ handelsreiziger, Miereveldstraat 1 Smit, R„ schilder, Krommestraat 61 Smit, S., electricien, Paulus Potterstraat 9 Smit, Th. W. A., onderwijzer, Kamp 39 Smit, W., kleermaker, Soesterweg 8 Smit, W. B., Langestraat 139 Smit, mej. W. H. C., leerares I. en H. school, K. Bergstraat 8 Smith, E. P. J., architect, Prinses Marielaan 6 Smits, mej. A. P., klerke, Paulus Buyslaan 24 Smits, C. A. J., onderofficier, Infanterie Kazerne Smits, D. J., behanger en stoffeerder, Arnhemschestr. 18 20 Behangerij - Stoffeerderij - Meubileering TAPiJTEN LINOLEUM GORDIJNEN Smits, J. A., chauffeur, Parallelweg 8 Smits, P. A., gep. luit.kol.-kwartiermeester, P. Buyslaan 24 Smulders, wed. D. C., Schimmelpenninckstraat 9 Snabel, A. A., broodventer, Paulus Borstraat 13 Snabel, A., broodslijter, Leusderweg 42 216

Adresboeken Amersfoort | 1922 | | pagina 226